Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 және 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 1348 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 867 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 қазандағы № 1095 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.10.22 № 1095 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1)  күші жойылды
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.19. N  610 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) "Өрт қауiпсiздiгi саласында лицензияланатын қызмет түрлерiне қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 1348  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 46, 464-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Өрт қауiпсiздiгi саласында лицензияланатын қызмет түрлеріне қойылатын бiлiктiлiк талаптарындағы 3) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100 и от 23 декабря 2002 года N 1348
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года N 867. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2010 года N 1095
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.10.2010 N 1095 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1)  утратил силу постановлением Правительства РК от 19.06.2007
N 610 (вводится в действие с 09.08.2007);
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 1348 "Об утверждении квалификационных требований к лицензируемым видам деятельности в области пожарной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 46, ст. 464):
в Квалификационных требованиях к лицензируемым видам деятельности в области пожарной безопасности, утвержденных указанным постановлением, подпункт 3) исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан