Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 13 маусымдағы N 589 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 868 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Парламентiнің 10 жылдығын мерекелеудi дайындау және өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 13 маусымдағы N 589  қаулысына  мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасы Парламентінің 10 жылдығын мерекелеудi дайындау және өткiзу жөнiндегі комиссияның құрамына мыналар енгізiлсiн:
Шөкеев                     - Астана қаласының әкiмi
Өмiрзақ Естайұлы
Шәкiров                    - Қазақстан Республикасының
Асқар Оразалыұлы             Сыртқы iстер министрінің
орынбасары
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года N 589
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года N 868
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года N 589 "О подготовке и проведении празднования 10-летия Парламента Республики Казахстан" следующие дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по подготовке и проведению празднования 10-летия Парламента Республики Казахстан:
Шукеева                    - акима города Астаны
Умирзака Естаевича
Шакирова                   - заместителя министра
Аскара Оразалиевича          иностранных дел
Республики Казахстан
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан