"Атырау-Қарабатан" автомобиль жолының учаскесін қайта жаңарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 қыркүйектегі N 895 Қаулысы
Атырау облысы Қарабатан кентінің ауданындағы мұнайды, газды және күкіртті кешенді қайта өңдеу жөніндегі зауытты уақтылы іске қосуды қамтамасыз ету қажеттілігіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аджип ККО" компаниясының "Атырау-Қарабатан" автомобиль жолының учаскесін қайта жаңартуды қаржыландыру және "Аджип ККО" компаниясын жұмыстарға тапсырыс беруші ретінде белгілеу туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көлік инфрақұрылымын дамыту комитетіне құрылыс барысын және жұмыстардың орындалу сапасын бақылауды жүзеге асыру жөніндегі тарап ретінде келісім жасасуға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реконструкции участка автомобильной дороги "Атырау-Карабатан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2005 года N 895
В связи с необходимостью обеспечения своевременного ввода в эксплуатацию завода по комплексной переработке нефти, газа и серы в районе поселка Карабатан Атырауской области Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением компании "Аджип ККО" о финансировании реконструкции участка автомобильной дороги "Атырау-Карабатан" и определении компании "Аджип ККО" в качестве заказчика работ.
2. Уполномочить Комитет развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан заключить соглашение в качестве стороны по осуществлению контроля за ходом строительства и качеством выполнения работ.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан