Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 қыркүйектегі N 928 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтыру бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 20 қыркүйектегі
N 928 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерiне
енгізілетін өзгерiстер мен толықтыру
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттiк меншiктiң түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
1) "Астана қаласы" деген бөлiм:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 21-65-жолмен толықтырылсын:
"21-65 "Казахстанская правда" республикалық газетi" АҚ";
2) "Алматы қаласы" деген бөлімде:
реттiк нөмiрі 123-1-жол алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 123-6 "Жас өркен" ААҚ" деген жолдағы "ААҚ" деген аббревиатура "ЖШС" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
3. "Республикалық меншіктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттік үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң Ақпарат және мұрағат комитетіне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 224-1-жолдағы "АҚ" деген аббревиатура "ЖШС" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 224-3 және 224-4-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 224-21-жолдағы "ЖАҚ" деген аббревиатура "АҚ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1003 қаулысымен.

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2005 года N 928
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 сентября 2005 года N 928
Изменения и дополнение,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (CAПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
1) раздел "г. Астана":
дополнить строкой, порядковый номер 21-65, следующего содержания:
"21-65 АО "Республиканская газета "Казахстанская правда";
2) в разделе "г. Алматы":
строку, порядковый номер 123-1, исключить;
в строке, порядковый номер 123-6 "ОАО "Жас оркен", аббревиатуру "ОАО" заменить аббревиатурой "ТОО".
3. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Комитету информации и архивов Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан":
в строке, порядковый номер 224-1, аббревиатуру "ОАО" заменить аббревиатурой "ТОО";
строки, порядковые номера 224-3 и 224-4, исключить;
в строке, порядковый номер 224-21, аббревиатуру "ЗАО" заменить аббревиатурой "АО".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1003.