"Мемлекеттік аннуитеттiк компания" өмiрдi сақтандыру компаниясы" акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қыркүйектегі N 937 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгiне "Мемлекеттiк аннуитеттік компания" өмiрдi сақтандыру компаниясы" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiне иелiк ету және пайдалану құқығын берсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттік үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысында :
Иелiк ету және пайдалану құқығы салалық министрлiктерге, өзге де мемлекеттiк органдарға берiлетiн республикалық меншiк ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 217-7-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігіне" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 279-1-жолмен толықтырылсын:
"279-1     "Мемлекеттік аннуитеттік компания" өмiрдi
сақтандыру компаниясы" АҚ";
2)  алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387 Қаулысымен.
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
3. Осы қаулы қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах акционерного общества "Компания по страхованию жизни "Государственная аннуитетная компания"»
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2005 года N 937
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан право владения и пользования государственным пакетом акций акционерного общества "Компания по страхованию жизни "Государственная аннуитетная компания".
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в Перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
в разделе "Министерству финансов Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 217-7, исключить;
раздел "Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 279-1, следующего содержания:
"279-1        АО "Компания по страхованию жизни
"Государственная аннуитетная компания";
2)  (исключен -   постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387 (порядок введения в действие см.  п.10 );
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан