"AKTAL Ltd" жауапкершiлігі шектеулi серiктестiгінiң конкурстық массасын сатудың ерекше шарттары мен тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 977 Қаулысы
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңының  2-бабының  4-тармағына сәйкес, Маңғыстау облысының "AKTAL Ltd" жауапкершілiгi шектеулi серiктестігiн банкрот деп тануға байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналарды:
1) өндiрiстің бiртұтас өндiрiстік-технологиялық циклін қамтамасыз ететін мүлiктi бiрыңғай лотпен сатуды;
2) бiрыңғай лотты сатудың бiрiншi және екiншi кезектегi кредиторлар талаптарының сомаларынан төмен емес ең төменгi бағасын, сондай-ақ әкiмшiлiк шығыстарды белгiлеудi көздейтiн "AKTAL Ltd" жауапкершілігі шектеулi серiктестiгiнiң конкурстық массасын сатудың ерекше шарттары мен тәртiбi белгіленсiн.
2. Бiрыңғай лотты сатып алушыларға мынадай:
1) өндiрiстiк-технологиялық циклдің тұтастығын қамтамасыз ету жөнiндегi;
2) бiрыңғай лотты сатып алу-сату шартын жасасқан сәттен бастап алты ай iшiнде өндiрiсті қайта жаңарту жөнiндегi;
3) "AKTAL Ltd" жауапкершілігi шектеулi серiктестігiнiң қызметкерлерiмен еңбек шарттарының үздiксiздiгін қамтамасыз ету және осы шарттар бойынша мiндеттемелер қабылдау жөнiндегi;
4) радиоактивтi қалдықтарды кейіннен кәдеге жарата отырып, оларды қауiпсiз сақтауды қамтамасыз ету жөніндегi мiндеттемелердi қабылдауды көздейтiн қосымша талаптар белгіленсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы товарищества с ограниченной ответственностью "AKTAL Ltd"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года N 977
В соответствии с пунктом 4  статьи 2 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве", в связи с признанием банкротом товарищества с ограниченной ответственностью "AKTAL Ltd" Мангистауской области Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить особые условия и порядок реализации конкурсной массы товарищества с ограниченной ответственностью "AKTAL Ltd", предусматривающие:
1) продажу имущества, обеспечивающего единый производственно-технологический цикл производства, единым лотом;
2) установление минимальной цены продажи единого лота не ниже суммы требований кредиторов первой и второй очереди, а также административных расходов.
2. Установить дополнительные требования к покупателям единого лота, предусматривающие принятие следующих обязательств:
1) по обеспечению целостности производственно-технологического цикла;
2) по возобновлению производства в течение шести месяцев с момента заключения договора купли-продажи единого лота;
3) по обеспечению непрерывности трудовых договоров с работниками товарищества с ограниченной ответственностью "AKTAL Ltd" и принятие обязательств по этим договорам;
4) по обеспечению безопасного хранения радиоактивных отходов, с последующей их утилизацией.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан