Н.Ә. Қадыркеев, Е.Ә. Келемсейіт туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 қазандағы N 995 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Наурызбай Әбділбахиұлы Қадыркеев Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Ермек Әбілмәжінұлы Келемсейіт бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Хадыркееве Н.А., Келемсеите Е.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2005 года N 995
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Хадыркеева Наурузбая Абдулбахиевича председателем Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, освободив от этой должности Келемсеита Ермека Абильмажинулы в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан