Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2005 жылғы 6 қазандағы N 1005 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсін:
1) 1-тармақта:
"1259027764" деген сандар "1293604785" деген сандармен ауыстырылсын;
"1118865485" деген сандар "1153442506" деген сандармен ауыстырылсын;
"1227456473" деген сандар "1266710623" деген сандармен ауыстырылсын;
"31571291" деген сандар "26894162" деген сандармен ауыстырылсын;
"97332967" деген сандар "92655838" деген сандармен ауыстырылсын;
"4895144" деген сандар "9572273" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кiрiстер" бөлiмiнде:
"1259027764" деген сандар "1293604785" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
"1118865485" деген сандар "1153442506" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "533280312" деген сандар "562337436" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" ішкi сыныбындағы "533280312" деген сандар "562337436" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикізат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы" ерекшелігіндегi "79966135" деген сандар "106057838" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзінен ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелігіндегi "4671009" деген сандар "5967501" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелігіндегі "40831319" деген сандар "42500248" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын ішкі салықтар" сыныбындағы "521562413" деген сандар "527082310" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер" iшкi сыныбындағы "218934446" деген сандар "224454343" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардан түсетін роялти" ерекшелiгiндегі "24136795" деген сандар "27397592" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2005 года N 1005
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "1259027764" заменить цифрами "1293604785";
цифры "1118865485" заменить цифрами "1153442506";
цифры "1227456473" заменить цифрами "1266710623";
цифры "31571291" заменить цифрами "26894162";
цифры "97332967" заменить цифрами "92655838";
цифры "4895144" заменить цифрами "9572273";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1259027764" заменить цифрами "1293604785";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1118865485" заменить цифрами "1153442506";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "533280312" заменить цифрами "562337436";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "533280312" заменить цифрами "562337436";
в специфике 05 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-организаций сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "79966135" заменить цифрами "106057838";
в специфике 06 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "4671009" заменить цифрами "5967501";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "40831319" заменить цифрами "42500248";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "521562413" заменить цифрами "527082310";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "218934446" заменить цифрами "224454343";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "24136795" заменить цифрами "27397592";

28 "Шикiзат секторы ұйымдарының (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген тізбе бойынша заңды тұлғалардың) жасалған келiсiмшарттар бойынша өнiмдi бөлгендегi Қазақстан Республикасының үлесi" ерекшелiгiндегi "15173407" деген сандар "17432507" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлімінде:
"1227456473" деген сандар "1266710623" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "177781822" деген сандар "217035972" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы "177781822" деген сандар "217035972" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" әкiмшісi бойынша "177781822" деген сандар "217035972" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берілетін ресми трансферттер" бағдарламасындағы "44754281" деген сандар "84008431" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетін жоспардан тыс түсімдер есебiнен ресми трансферттер" кіші бағдарламасындағы "28201412" деген сандар "62778433" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншіктегі және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттік мүлiктi жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебінен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "2895144" деген сандар "7572273" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөлiмiнде:
"31571291" деген сандар "26894162" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлімiнде:
"97332967" деген сандар "92655838" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттің қаржы активтерiн сатудан түсетін түсiмдер" деген жолдағы "4895144" деген сандар "9572273" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" санатындағы "4895144" деген сандар "9572273" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттің қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" сыныбындағы "4895144" деген сандар "9572273" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел ішінде сатудан түсетiн түсiмдер" ішкі сыныбындағы "4895144" деген сандар "9572273" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншiктегi және тау-кен әрi өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлікті жекешелендiруден түсетiн түсiмдер" ерекшелігіндегi "2895144" деген сандар "7572273" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в специфике 28 "Доля Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "15173407" заменить цифрами "17432507";
в разделе II "Затраты":
цифры "1227456473" заменить цифрами "1266710623";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "177781822" заменить цифрами "217035972";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "177781822" заменить цифрами "217035972";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "177781822" заменить цифрами "217035972";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "44754281" заменить цифрами "84008431";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "28201412" заменить цифрами "62778433";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "2895144" заменить цифрами "7572273";
в разделе III "Операционное сальдо":
цифры "31571291" заменить цифрами "26894162";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "97332967" заменить цифрами "92655838";
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "4895144" заменить цифрами "9572273";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "4895144" заменить цифрами "9572273";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "4895144" заменить цифрами "9572273";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "4895144" заменить цифрами "9572273";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "2895144" заменить цифрами "7572273".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан