Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 30 маусымдағы N 666 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 11 қазандағы N 1013 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 666  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "жөндеуге" деген сөз "сатып алуға және орнатуға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 666
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2005 года N 1013
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года  N 666 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слово "ремонтом" заменить словами "приобретением и установкой".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан