Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 мамырдағы N 450 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 қазандағы N 1040 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасында шағын және орта кәсіпкерлiкті дамыту жөнiндегі жеделдетілген шаралардың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 450  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 20, 243-құжат) мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында шағын және орта кәсіпкерлiктi дамыту жөнiндегi жеделдетілген шаралардың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасында:
"2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында шағын және орта кәсіпкерлік субъектiлерiнiң бастамаларын қолдау жөнiндегi жеделдетілген шаралар бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
"Шағын және орта кәсiпкерлiк саласындағы заңнаманы жетілдiру" деген 1-кіші бөлiмнiң реттік нөмiрi 2-жолы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 450
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2005 года N 1040
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 450 "Об утверждении Программы ускоренных мер по развитию малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 20, ст. 243) следующее изменение:
в Программе ускоренных мер по развитию малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы ускоренных мер по развитию малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы":
строку, порядковый номер 2, подраздела 1 "Совершенствование законодательства в сфере малого и среднего предпринимательства" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан