Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 2 маусымдағы N 553 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 қазандағы N 1025 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 2 маусымдағы N 553  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың екiншi абзацында "2005 жылға" деген сөздер "2005-2006 жылдарға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2005 года N 553
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2005 года N 1052
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2005 года N 553 "О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение" следующее изменение:
в абзаце втором пункта 2 слова "2005 год" заменить словами "2005-2006 годы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан