Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 және 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулыларына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қазандағы N 1056 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгізілсін:
1) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмінде:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
09 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" iшкi функциясында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
001 "Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасында:
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кiшi бағдарламасында "662393" деген сандар "668028" деген сандармен ауыстырылсын;
008 "Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделi жөндеу" кiшi бағдарламасында "57479" деген сандар "51844" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi бойынша: көрсетiлген қаулыға  261-қосымшада :
6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 3-жол ", соның iшiнде олар орналасқан ғимараттар мен үй-жайларға ағымдағы жөндеу жүргiзу." деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жолда "және мемлекеттік шекарадан өту орындарындағы санитарлық-карантиндiк пункттердiң" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 и от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2005 года N 1056
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в подфункции 09 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения":
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "662393" заменить цифрами "668028";
в подпрограмме 008 "Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов" цифры "57479" заменить цифрами "51844";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
по Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
в  приложении 261  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
строку, порядковый номер 3, дополнить словами ", в том числе проведение текущего ремонта в занимаемых ими зданиях и помещениях.";
в строке, порядковый номер 5, слова "и санитарно-карантинных пунктов в местах пересечения государственной границы" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан