Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 21 қазандағы N 1058 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және жергiлiктi атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2005 года N 1058
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы соттарының шешiмдерiн орындау үшiн 2005 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға көзделген резервiнен 5026549 (бec миллион жиырма алты мың бес жүз қырық тоғыз) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.

1. Выделить Министерству здравоохранения Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 5026549 (пять миллионов двадцать шесть тысяч пятьсот сорок девять) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.