Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 4 шілдедегі N 661 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қазандағы N 1059 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 қазандағы № 1042 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.10.2013 № 1042 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында зейнетақы мен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 16 маусымдағы  Заңын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Жинақтаушы зейнетақы қорларынан міндетті зейнетақы жарналарының, еріктi кәсіптік зейнетақы жарналарының есебінен қалыптасқан зейнетақы жинақтарынан төленетін зейнетақы төлемдерін жүзеге асыру ережесін және Кесте бойынша зейнетақы төлемдерінің мөлшерін есептеудi жүзеге асыру әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 4 шiлдедегі N 661  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 28, 272-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекiтілген Жинақтаушы зейнетақы қорларынан мiндеттi зейнетақы жарналарының, ерікті кәсіптік зейнетақы жарналарының есебінен қалыптасқан зейнетақы жинақтарынан төленетін зейнетақы төлемдерiн жүзеге асыру ережесінде:
8-тармақтың 2) тармақшасындағы "қоспағанда, " деген сөзден кейiн "нотариалды куәландырылған (егер нотариалды куәландыру тұратын мемлекетте жүргізілсе) және" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақта:
2) тармақшадағы "куәландырылған" деген сөзден кейiн "(eгep нотариалды куәландыру тұратын мемлекетте жүргізілсе)" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақшадағы "куәландырылған" деген сөзден кейiн "(eгep нотариалды куәландыру тұратын мемлекетте жүргiзілсе)" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақтың бiрiншi абзацы "куәландырылады" деген сөзден кейiн "(eгep нотариалды куәландыру тұратын мемлекетте жүргiзілсе)" деген сөздермен толықтырылсын;
15-тармақ алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 18-тармақпен толықтырылсын:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 661
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2005 года № 1059. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2013 года № 1042
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.10.2013 № 1042 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 16 июня 2005 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 661 "Об утверждении Правил осуществления пенсионных выплат из пенсионных накоплений, сформированных за счет обязательных пенсионных взносов, добровольных профессиональных пенсионных взносов из накопительных пенсионных фондов, и Методики осуществления расчета размера пенсионных выплат по графику" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 28, ст. 272), следующие дополнения и изменения:
1) в Правилах осуществления пенсионных выплат из пенсионных накоплений, сформированных за счет обязательных пенсионных взносов, добровольных профессиональных пенсионных взносов из накопительных пенсионных фондов, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 2) пункта 8 после слова "выезда," дополнить словами "нотариально засвидетельствованные (если нотариальное свидетельствование производится в государстве проживания) и";
в пункте 9:
в подпункте 2) после слова "засвидетельствованную" дополнить словами "(если нотариальное свидетельствование производится в государстве проживания)";
в подпункте 3) после слова "засвидетельствованные" дополнить словами "(если нотариальное свидетельствование производится в государстве проживания)";
абзац первый пункта 11 после слова "свидетельствуются" дополнить словами "(если нотариальное свидетельствование производится в государстве проживания)";
пункт 15 исключить;
дополнить пунктом 18 следующего содержания:

"18. Жинақтаушы зейнетақы қорлары жыл сайын алушыдан өтiнiш алған сәттен бастап он жұмыс күнi iшiнде қосымша келiсiм мен зейнетақы төлемдерінің кестесiне өзгерiстер енгiзе отырып, кесте бойынша зейнетақы төлемдерінiң жылдық мөлшерiне қайта есептеу жүргізеді.";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Кесте бойынша зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн есептеудi жүзеге асыру әдiстемесiнде:
2-тармақтың бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

"18. Накопительные пенсионные фонды ежегодно в течение десяти рабочих дней с момента получения заявления от получателя производят перерасчет годового размера пенсионных выплат по графику с внесением изменений в дополнительное соглашение и график пенсионных выплат.";
2) в Методике осуществления расчета размера пенсионных выплат по графику, утвержденной указанным постановлением:
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции:

"2. Мiндеттi зейнетақы жарналары есебiнен кесте бойынша зейнетақы төлемдерiнiң жылдық сомасы мынадай шамадан:";
3-тармақ алынып тасталсын;
көрсетiлген Әдiстемеге қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзіледi және ресми түрде жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 21 қазандағы
N 1059 қаулысына қосымша
Кесте бойынша зейнетақы
төлемдерінің мөлшерін
есептеуді жүзеге асыру
әдістемесіне қосымша
Кесте бойынша зейнетақы төлемдерінің жылдық
мөлшерін есептеуге арналған кесте
Алушының жасы
Ағымдағы құнның коэффициенті
18

"2. Годовая сумма пенсионных выплат по графику за счет обязательных пенсионных взносов рассчитывается в размере наибольшей из следующих величин:";
пункт 3 исключить;
приложение к указанной Методике изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 октября 2005 года N 1059
Приложение
к Методике осуществления
расчета размера пенсионных
выплат по графику
Таблица
для расчета годового размера пенсионных выплат
по графику
Возраст
получателя
Коэффициент
текущей стоимости
18