Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 1 шiлдедегi N 672 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 қазандағы N 1064 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер үкiметтерiнiң арасында Төтенше жағдайларды жоюға көмек көрсету кезiндегi өзара iс-қимыл туралы келiсiм жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 1 шiлдедегі N 672  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының тақырыбындағы "арасында", "келiсiм жасасу" деген сөздер тиiсiнше "арасындағы", "келiсiмге қол қою" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Мұхамбет Жұманазарұлы Көпеевке", "арасында", "келiсiм жасасуға" деген сөздер тиiсiнше "Шалбай Құлмахановқа", "арасындағы", "келiсiмге қол қоюға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Оcы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2005 года N 672
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2005 года N 1064
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2005 года N 672 "О заключении Соглашения между правительствами государств-членов Шанхайской организации сотрудничества о взаимодействии при оказании помощи в ликвидации чрезвычайных ситуаций" следующие изменения:
в заголовке указанного постановления слово "заключении" заменить словом "подписании";
в пункте 2 слова "Копеева Мухамбета Жуманазарулы заключить" заменить словами "Кулмаханова Шалбая подписать".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан