Қазақстан Республикасы Yкiметінiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 қазандағы N 1066 Қаулысы
"Қазақстан Республикасы Парламентiнiң 10 жылдығын мерекелеудi дайындау және өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 13 маусымдағы N 589  қаулысының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасына 2005 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметінiң резервiнен:
"Қазақстан Республикасының Парламентi" кiтабын шығаруға;
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң жаңа тұжырымдамадағы сайтын құруға;
"Қазақстан Парламентiне - 10 жыл" бейнефильмiн шығаруға 27007000 (жиырма жетi миллион жеті мың) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2005 года N 1066
В соответствии с пунктом 2  постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года N 589 "О подготовке и проведении празднования 10-летия Парламента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Хозяйственному управлению Парламента Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 27007000 (двадцать семь миллионов семь тысяч) тенге на:
изготовление книги "Парламент Республики Казахстан";
создание сайта Парламента Республики Казахстан в новой концепции;
производство видеофильма "Казахстанскому Парламенту - 10 лет".
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан