Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 қазандағы N 1077 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.04. N 835 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жоспардан тыс салықтық және бюджетке төленетiн өзге де мiндеттi төлемдерi Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есепке алынатын шикiзат секторы ұйымдарының тiзбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A  қаулысына мынадай толықтырулар енгiзілсiн:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымша мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 16, 17-жолдармен толықтырылсын:
"16. "ПетроҚазақстан Құмкөл Ресорсиз" акционерлік қоғамы
17. "Торғай Петролеум" акционерлiк қоғамы";
2) көрсетiлген қаулыға 3-қосымша мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 13, 14, 15-жолдармен толықтырылсын:
"13. "ПетроҚазақстан Құмкөл Ресорсиз" акционерлiк қоғамы
14. "Торғай Петролеум" акционерлік қоғамы
15. "Теңiзшевройл" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгi".
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2005 года N 1077. Утратило силу постановлением Правительства РК от 4 сентября 2006 года N 835
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2005 года N 1077 утратило силу постановлением Правительства РК от 4 сентября 2006 года N  835 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А "Об утверждении перечней организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановые налоговые и иные обязательные платежи в бюджет зачисляются в Национальный фонд Республики Казахстан" следующие дополнения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению дополнить строками, порядковые номера 16, 17, следующего содержания:
"16. Акционерное общество "ПетроКазахстан Кумколь Ресорсиз"
17. Акционерное общество "Тургай Петролеум";
2) в приложении 3 к указанному постановлению дополнить строками, порядковые номера 13, 14, 15, следующего содержания:
"13. Акционерное общество "ПетроКазахстан Кумколь Ресорсиз"
14. Акционерное общество "Тургай Петролеум"
15. Товарищество с ограниченной ответственностью "Тенгизшевройл".".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан