Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 қарашадағы N 1112 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және жергіліктi атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне осы қаулыға қоса берілiп отырған тiзбеге сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн 2005 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 3470746 (үш миллион төрт жүз жетпiс мың жетi жүз қырық алты) теңге бөлiнсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 9 қарашадағы
N 1112 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын
сот шешiмдерiнiң тiзбесi
Р/с
N
Сот органының атауы мен шешiмнiң шығарылған күнi
Талапкердiң
Т.Ә.А.
Мемлекет-
тiк бажды
шегерген-
дегi сома
(теңге)
Мемлекеттiк
баж (теңге)
1
2
3
4
5
1
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2003.17.04.
шешiмi, Астана
қаласы сотының
қадағалау алқасының
2003.25.12. қаулысы,
Астана қаласы
сотының қадағалау
алқасының
2005.02.06. қаулысы.
Н.П.Вурц
287503
2
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2003.15.09.
шешiмi,
Астана қаласы
сотының азаматтық
iстер жөнiндегi
алқасының
2003.09.12. қаулысы,
Астана қаласының
соты қадағалау
алқасының
2005.30.06. қаулысы.
Ф.М.Кәрімов
1688669
624880
(20 ай
үшiн)
3
Алматы қалалық
сотының 2001.26.11.
қаулысы,
Алматы қалалық
сотының 2002.09.04.
қаулысы,
Алматы қалалық
сотының 2005.23.02.
қаулысы.
З.М.Атабаева
277835
4
Атырау облысы Индер
аудандық сотының
2004.18.08. шешімі,
Атырау облысы Индер
аудандық сотының
2005.27.01. ұйғарымы.
М.У.Кундалина
100000
5
Қостанай облысының
Қостанай қаласы N 2
сотының 2003.28.11.
шешiмi,
Қостанай облысының
Қостанай қаласы N 2
сотының 2005.04.03.
ұйғарымы.
В.А.Матюхина

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2005 года N 1112
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 3470746 (три миллиона четыреста семьдесят тысяч семьсот сорок шесть) тенге для исполнения судебных решений согласно прилагаемому к настоящему постановлению перечню.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 ноября 2005 года N 1112
Перечень судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Ф.И.О.
истца
Сумма за
вычетом
госпошлины
(тенге)
Госпошлина
(тенге)
1 2 3 4 5
1
Решение Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от 17.04.2003,
постановление надзорной
коллегии суда г. Астаны от 25.12.2003, постанов-
ление надзорной коллегии суда г. Астаны
от 02.06.2005.
Вурц Н.П.
287503
2
Решение Сарыаркинского
районного суда г.Астаны от 15.09.2003, постанов-
ление коллегии по
гражданским делам суда г. Астаны от 09.12.2003, постановле-
ние надзорной коллегии суда г. Астаны
от 30.06.2005.
Каримов Ф.М.
1688669
624880
(за 20
мес.)
3
Постановление Алматин-
ского городского суда от 26.11.2001,
постановление Алматин-
ского городского суда
от 09.04.2002, поста-
новление Алматинского городского суда от 23.02.2005.
Атабаева З.М.
277835
4
Решение Индерского
районного суда Атырауской области
от 18.08.2004, определе-
ние Индерского районного
суда Атырауской области
от 27.01.2005.
Кундалина М.У.
100000
5
Решение Суда N 2
г. Костаная Костанайской области от 28.11.2003,
определение Суда N 2 г. Костаная Костанай-
ской области от
04.03.2005.
Матюхина В.А.