Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 қарашадағы N 1114 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы  1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ресей Федерациясының "Мәскеу жылу техникасы институты" федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсiпорны 2005 жылға 500000000 бec жүз миллион) теңге сомасына сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар "Есiл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенiн құрудың нобайлық жобасы мен техникалық-экономикалық негiздемесiн әзiрлеу жөнiндегі жұмыстарды берушi болып белгiленсiн.
2. "Қазғарыш" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша) заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен мемлекеттiк сатып алу туралы келiсiм-шарт жасасуды;
2) жұмыстарды мемлекеттік сатып алу үшiн осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды, сондай-ақ "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабы 3, 4-тармақтарын орындауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2005 года N 1114
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на 2005 год Федеральное государственное унитарное предприятие "Московский институт теплотехники Российской Федерации поставщиком работ по разработке эскизного проекта и технико-экономического обоснования создания авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим", закупка которых имеет важное стратегическое значение, на сумму 500000000 (пятьсот миллионов) тенге.
2. Акционерному обществу "Национальная компания "Казкосмос" (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение договора о государственных закупках с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок работ, а также выполнение пунктов 3, 4  статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках";
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан