Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қарашадағы N 1141 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету" функционалдық тобында:
06 "Жалпы кадрлық мәселелер" iшкi функциясында:
608 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi" әкімшісі бойынша:
001 "Мемлекеттiк қызмет саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасында:
001 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасындағы "53485" деген сандар "57730" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараты" кiшi бағдарламасындағы "168979" деген сандар "164734" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  377-қосымшада :
Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттік нөмiрi 2-жолдағы "44 бiрлiк, 1 ксерокс және 2 факс көлемiнде, Қазақстан Республикасы мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiктiң орталық аппаратын" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттігiнiң саны 49 бiрлiк, оның iшiнде тәртiптiк кеңестермен жұмыс жөнiндегi бөлiмдi ұстауға штат саны 5 бiрлiк орталық аппаратын, 1 ксерокс және 2 факс" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "120 бiрлiк", "; саны 105 бiрлiк Тәртiптiк кеңес хатшылықтарының қызметiн қамтамасыз ету" деген сөздер тиiсiнше "204 бiрлiк", ", оның iшiнде штат саны 84 бiрлiк Тәртiптiк кеңес хатшылықтарының қызметiн қамтамасыз ету" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2005 года N 1141
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 06 "Общие кадровые вопросы":
по администратору 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы":
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в сфере государственной службы":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "53485" заменить цифрами "57730";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "168979" заменить цифрами "164734";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в  приложении 377  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
в строке, порядковый номер 2, слова "44 единиц," заменить словами "49 единиц, в том числе на содержание отдела по работе с дисциплинарными советами со штатной численностью 5 единиц,";
в строке, порядковый номер 3, слова "120 единиц; обеспечение деятельности Секретариатов дисциплинарного совета в количестве 105 единиц" заменить словами "204 единицы, в том числе обеспечение деятельности секретариатов дисциплинарных советов со штатной численностью 84 единицы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан