Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қарашадағы N 1144 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы
N 917  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде (5-бөлiм):
"Республикалық бюджеттен дамытуға және кредит беруге арналған мақсатты трансферттердiң есебiнен қаржыландырылатын басымды жергiлiктi бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2005-2007 жылдарға арналған тiзбесi" деген кестеде:
"Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кіші бөлiмде:
реттік нөмiрi 217-жолда:
5-бағанда "707500" деген сандар "743803" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағанда "237500" деген сандар "273803" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 252-жолда:
5-бағанда "820320" деген сандар "784017" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағанда "130000" деген сандар "93697" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" әкімшісі бойынша:
005 "Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының бюджетiне денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңартуға берілетiн нысаналы даму трансферттерi" бағдарламасы бойынша:
"Алматы облысы Қарасай ауданының Шамалған ауылында 150 адам қабылдайтын емханасы бар 50 төсектiк көп бейiндi аурухана салу" деген жолда "237500" деген сандар "273803" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысының Жаңақорған кентiнде 190 төсектік Жаңақорған орталық аудандық ауруханасын салу" деген жолда "130000" деген сандар "93697" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының орта мерзiмдi жоспарында:

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2005 года N 1144
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в Перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
в таблице "Перечень приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2005-2007 годы":
в подразделе "Государственная программа развития сельских территорий на 2004-2010 годы":
в строке, порядковый номер 217:
в графе 5 цифры "707500" заменить цифрами "743803";
в графе 7 цифры "237500" заменить цифрами "273803";
в строке, порядковый номер 252:
в графе 5 цифры "820320" заменить цифрами "784017";
в графе 7 цифры "130000" заменить цифрами "93697";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по программе 005 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджету города Астаны на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения":
в строке "Строительство многопрофильной больницы на 50 коек с поликлиникой на 150 посещений в селе Шамалган Карасайского района Алматинской области" цифры "237500" заменить цифрами "273803";
в строке "Строительство Жанакорганской центральной районной больницы на 190 коек в поселке Жанакорган Кызылординской области" цифры "130000" заменить цифрами "93697";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:

2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесінде (5-бөлім):
"Республикалық бюджеттен дамытуға және кредит беруге арналған мақсатты трансферттердің есебiнен қаржыландырылатын басымды жергiлiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2006-2008 жылдарға арналған тiзбесi" деген кестеде:
"Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 105-жолда:
5-бағанда "820320" деген сандар "784017" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағанда "130000" деген сандар "93697" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Peспубликасының
Премьер-Министрі

в Перечне приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 5):
в таблице "Перечень приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2006-2008 годы":
в подразделе "Государственная программа развития сельских территорий на 2004-2010 годы":
в строке, порядковый номер 105:
в графе 5 цифры "820320" заменить цифрами "784017";
в графе 6 цифры "130000" заменить цифрами "93697".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан