Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1295 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 қарашадағы N 1157 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Карантиндiк объектілер және ерекше қауiптi зиянды организмдер тiзбелерiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1295  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 44, 440-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекiтілген Қарсы күрес жүргiзу iсi республикалық бюджет қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын карантиндiк объектілер тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының аумағында жоқ карантиндік маңызы бар, өсiмдiктер зиянкестерi, ауруларын қоздырғыштар және арамшөптер" деген бөлiмде:
"А. Өсiмдiктер зиянкестерi" деген кiшi бөлiмде:
"Нурhаntria cunea Drury." деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Viteus vitifolli (Fitsch).
Callosobruchus maculatus F.";
"Қазақстан Республикасының аумағында таралуы шектелген карантиндік объектілер" деген бөлiмде:
"А. Өсiмдiктер зиянкестерi" деген кiшi бөлiмде:
"Leptinotarsa decemlineata Say.", "Viteus vitifolli (Fitsch).", "Callosobruchus maculatus F." деген жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Нурhаntria cunea Drury.";
2) көрсетілген қаулымен бекiтiлген Ерекше қауiптi зиянды организмдер тiзбесiнде:
"1. Өсiмдiктер зиянкестерi" деген бөлiм мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) колорадо картоп қоңызы.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 1295
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2005 года N 1157. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 1295 "Об утверждении перечней карантинных объектов и особо опасных вредных организмов" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 44, ст. 440) следующие изменения и дополнения:
1) в Перечне карантинных объектов, борьба с которыми осуществляется за счет средств республиканского бюджета, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Вредители, возбудители болезней растений и сорняки, отсутствующие на территории Республики Казахстан, имеющие карантинное значение":
в подразделе "А. Вредители растений":
строку "Hyphantria cunea Drury." исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"Viteus vitifolli (Fitsch).
Callosobruchus maculatus F.";
в разделе "Карантинные объекты, ограниченно распространенные на территории Республики Казахстан":
в подразделе "А. Вредители растений":
строки "Leptinotarsa decemlineata Say.", "Viteus vitifolli (Fitsch).", "Callosobruchus maculatus F." исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"Hyphantria cunea Drury.";
2) в Перечне особо опасных вредных организмов, утвержденном указанным постановлением:
раздел "1. Вредители растений" дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) колорадский картофельный жук.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан