Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 қарашадағы N 1686 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 29 қаңтардағы N 22-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 желтоқсандағы N 1180 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы N 725 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы  N 725 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Экспорттық мұнай-газ құбырлары мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 қарашадағы N 1686  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Экспорттық мұнай-газ құбырлары мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Тоқаев                    - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қасымжомарт Кемелұлы        істер министрі
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы          министрі
Келімбетов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы             және бюджеттік жоспарлау министрі
Балиева                   - Қазақстан Республикасының Әділет
Зағипа Яхияқызы             министрі
Мамин                     - Қазақстан Республикасының Көлік және
Асқар Ұзақбайұлы            коммуникация министрі
Самақова                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Айткүл Байғазықызы          ортаны қорғау министрі
Құлмаханов                - Қазақстан Республикасының Төтенше
Шалбай Құлмаханұлы          жағдайлар министрі
Кравченко                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Иван Михайлович             және сауда бірінші вице-министрі
Сағынтаев                 - Қазақстан Республикасының Табиғи
Бақытжан Әбдірұлы           монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы
Дүтбаев                   - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Нартай Нұртайұлы            қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
(келісім бойынша);
мынадай:
"Қабылдин Қайыргелді Мақсұтұлы - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамының басқарушы директоры, атқарушы хатшы (келісім бойынша)",
"Қарабалин Ұзақбай Сүлейменұлы - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша)"
деген жолдардағы "жабық" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетілген құрамнан Тимур Асқарұлы Құлыбаев, Қайрат Қуатұлы Әбусейітов, Нұрлан Құсайынұлы Рахметов, Қайрат Медібайұлы Әйтекенов, Нұрлан Әбділдаұлы Ысқақов, Жақып Қажыманұлы Асанов, Ораз Әлиұлы Жандосов, Нұрғали Дәулетбекұлы Білісбеков, Юрий Иванович Лавриненко, Нұрахмет Құсайынұлы Бижанов, Бауыржан Түйтеұлы Әбдешев, Мұхтар Бескенұлы Тілеуберді, Мақсат Бағытұлы Иденов, Бауыржан Ысқақұлы Елубаев шығарылсын;
3-тармақтың күші жойылды деп танылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2000 года N 1686 и признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 1998 года N 22-р
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2005 года N 1180. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года N 725
Сноска. Постановление Правительства РК от 1 декабря 2005 г. N 1180 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 августа 2007 г. N  725 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от   9 ноября 2000 года N 1686 "О Межведомственной комиссии по вопросам экспортных нефтегазопроводов" следующие изменения:
1) ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам экспортных нефтегазопроводов:
Токаева                    - Министра иностранных дел
Касымжомарта Кемелевича      Республики Казахстан
Дунаева                    - Министра финансов
Армана Галиаскаровича        Республики Казахстан
Келимбетова                - Министра экономики и
Кайрата Нематовича           бюджетного планирования
Республики Казахстан
Балиеву                    - Министра юстиции
Загипу Яхяновну              Республики Казахстан
Мамина                     - Министра транспорта и
Аскара Узакпаевича           коммуникаций
Республики Казахстан
Самакову                   - Министра охраны окружающей
Айткуль Байгазиевну          среды Республики Казахстан
Кулмаханова                - Министра по чрезвычайным
Шалбая Кулмахановича         ситуациям Республики
Казахстан
Кравченко                  - первого вице-министра
Ивана Михайловича            индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сагинтаева                 - Председателя Агентства
Бакытжана Абдировича         Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий
Дутбаева                   - Председателя Комитета
Нартая Нуртаевича            национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию);
в строках:
"Кабылдин Каиргельды Максутович - управляющий директор закрытого акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз", исполнительный секретарь (по согласованию)",
"Карабалин Узакбай Сулейменович - президент закрытого акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)"
слово "закрытого" исключить;
вывести из указанного состава: Кулибаева Тимура Аскаровича, Абусеитова Кайрата Хуатовича, Рахметова Нурлана Кусаиновича, Айтекенова Кайрата Медыбаевича, Искакова Нурлана Абдильдаевича, Асанова Жакипа Кажмановича, Жандосова Ораза Алиевича, Билисбекова Нургали Даулетбековича, Лавриненко Юрия Ивановича, Бижанова Нурахмета Кусаиновича, Абдишева Бауржана Туйтеевича, Тлеуберди Мухтара Бескенулы, Иденова Максата Багитовича, Елубаева Бауыржана Ыскаковича;
пункт 3 признать утратившим силу;

2) көрсетілген қаулымен бекітілген Экспорттық мұнай-газ құбырлары мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
5-тармақтағы "ҚазТрансОйл" ұлттық мұнай тасымалдау жөніндегі компаниясы" жабық акционерлік қоғамы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасының отын-энергетика секторын дамыту жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 29 қаңтардағы N 22-ө  өкімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2) в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам экспортных нефтегазопроводов, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5 слова "закрытое акционерное общество "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл"" заменить словами "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан".
2. Признать утратившим силу  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 1998 года N 22-р "О Межведомственной комиссии Республики Казахстан по развитию топливно-энергетического сектора".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан