Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 1183 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1183 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 тамыздағы
N 917  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
1) 2005-2007 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының автокөлік саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 25-жолда:
4-бағандағы "1999-2005" деген сандар "1999-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "22659364" деген сандар "22618071" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "21262233" деген сандар "21220940" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1397131" деген сандар "1053131" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "344000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 27-жолда:
5-бағандағы "14187720" деген сандар "14302688" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "9075619" деген сандар "8795146" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "4462893" деген сандар "4273893" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "649208" деген сандар "1233649" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 29-жолда:
5-бағандағы "42635215" деген сандар "48887443" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "24959328" деген сандар "25116145" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "17452453" деген сандар "17985453" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "223434" деген сандар "5785845" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
8-бағандағы "41623284" деген сандар "48114136" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года N 1183
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 декабря 2005 года N 1183
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
1) в Перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы:
в подразделе "Государственная программа развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы":
в строке, порядковый номер 25:
в графе 4 цифры "1999-2005" заменить цифрами "1999-2006";
в графе 5 цифры "22659364" заменить цифрами "22618071";
в графе 6 цифры "21262233" заменить цифрами "21220940";
в графе 7 цифры "1397131" заменить цифрами "1053131";
графу 8 дополнить цифрами "344000";
в строке, порядковый номер 27:
в графе 5 цифры "14187720" заменить цифрами "14302688";
в графе 6 цифры "9075619" заменить цифрами "8795146";
в графе 7 цифры "4462893" заменить цифрами "4273893";
в графе 8 цифры "649208" заменить цифрами "1233649";
в строке, порядковый номер 29:
в графе 5 цифры "42635215" заменить цифрами "48887443";
в графе 6 цифры "24959328" заменить цифрами "25116145";
в графе 7 цифры "17452453" заменить цифрами "17985453";
в графе 8 цифры "223434" заменить цифрами "5785845";
в строке "Итого по Программе":
в графе 8 цифры "41623284" заменить цифрами "48114136";
в строке "Всего":

8-бағандағы "193373987" деген сандар "199864839" деген сандармен ауыстырылсын;
2) Республикалық бюджеттен дамытуға және кредиттер беруге арналған мақсатты трансферттердің есебінен қаржыландырылатын басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2005-2007 жылдарға арналған тізбесінде:
"Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 382-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласындағы Абай даңғылын Ақ-Бұлақ өзенінен "Оңтүстік-Шығыс" шағын ауданына дейін қайта жаңарту".
2. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
12 "Көлік және коммуникациялар" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі" әкімшісі бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" бағдарламасында:
004 "Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру" кіші бағдарламасындағы "5616992", "3277795", "1087632" деген сандар тиісінше "6034992", "3138795", "808632" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру" кіші бағдарламасындағы "11835461", "1185098", "309499" деген сандар тиісінше "11950461", "1135098", "244499" деген сандармен ауыстырылсын;
028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлік жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері бағдарламасында:
"Можайский көшесінен (көпір салуды қоса алғанда) және көпірден "Оңтүстік-Шығыс" шағын ауданына дейін (асфальт-бетон жабылған инженерлік желілердің бір бөлігін шығара отырып) Абай даңғылын салу" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласындағы Абай даңғылын Ақ-Бұлақ өзенінен "Оңтүстік-Шығыс" шағын ауданына дейін қайта жаңарту".

в графе 8 цифры "193373987" заменить цифрами "199864839";
2) в Перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2005-2007 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана":
в строке, порядковый номер 382:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Реконструкция проспекта Абая от реки Ак-Булак до микрорайона Юго-Восток в городе Астане".
2. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 004 "Реализация проекта за счет внешних займов" цифры "5616992", "3277795", "1087632" заменить соответственно цифрами "6034992", "3138795", "808632";
в подпрограмме 016 "Реализация проекта за счет со финансирования внешних займов из республиканского бюджета" цифры "11835461", "1185098", "309499" заменить соответственно цифрами "11950461", "1135098", "244499";
в программе 028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры":
графу "Строительство проспекта Абая от улиц Можайского (включая строительство моста) и от моста до микрорайона Юго-Восток (с частичным выносом инженерных сетей с асфальтобетонным покрытием)" изложить в следующей редакции:
"Реконструкция проспекта Абая от реки Ак-Булак до микрорайона Юго-Восток в городе Астане".

3. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 151-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
реттік нөмірі 2-жолдың 5-бағанында:
"5616992", "1087632", "782600", "3277795", "513215" деген сандар тиісінше "6034992", "808632", "503600", "3138795", "374215" деген сандармен ауыстырылсын;

3. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в приложении 151 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 2:
цифры "5616992", "1087632", "782600", "3277795", "513215" заменить соответственно цифрами "6034992", "808632", "503600", "3138795", "374215";

реттік нөмірі 4-жолдың 5-бағанында:
"11835461", "309499", "146387", "1185098", "181135" деген сандар тиісінше "11950461", "244499", "81387", "1135098", "131135" деген сандармен ауыстырылсын.
4. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екінші кезең) орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 33, 458-құжат):

в графе 5 строки, порядковый номер 4:
цифры "11835461", "309499", "146387", "1185098", "181135" заменить соответственно цифрами "11950461", "244499", "81387", "1135098", "131135".
4. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 33, ст. 458):