Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 1184 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 қазандағы N 1689 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.27. N 1689 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Индустриялық-инновациялық саясатты іске асыру жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 49, 560-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Индустриялық-инновациялық саясатты іске асыру жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Ахметов                - "Қазақстан кәсіпкерлері мен жұмыс
Серік Нығметұлы          берушілерінің жалпыұлттық одағы
"Атамекен" заңды тұлғалар бірлестігінің
атқарушы директоры (келісім бойынша)
Қалақов                - "Мұнайаспап" акционерлік қоғамының
Сейілбек Машайұлы        директоры (келісім бойынша)
Әзімбеков              - "Массагет-плюс" жауапкершілігі шектеулі
Мейірлан Қадылшаұлы      серіктестігінің директоры (келісім бойынша)
Қожұмов                - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Қайнар Хайратұлы         акционерлік қоғамы корпоративтік дамыту
департаментінің директоры (келісім бойынша)
Төлегенов              - "Sheber SC.KZ." жауапкершілігі шектеулі
Сәбит Ақылбекұлы         серіктестігінің бас директоры
(келісім бойынша)
Дүйсенбаев             - "Экотон +" жауапкершілігі шектеулі
Ахан Қадыркенұлы         серіктестігінің директоры (келісім бойынша)
Глухов                 - Қазақстан Республикасы жиһаз және ағаш
Михаил Николаевич        өңдеу өнеркәсібі кәсіпорындары
қауымдастығының президенті
(келісім бойынша)
Беркман                - Қазақстан Республикасының "Қазақстан
Анатолий Абрамович       Медфарм" медициналық өнімі тауар
өндірушілер қауымдастығының президенті
(келісім бойынша)
Худова                 - Қазақстанның жеңіл өнеркәсіп
Любовь Николаевна        кәсіпорындары қауымдастығының президенті
(келісім бойынша)
Беклемишев             - Қазақстан Республикасы жер қойнауын
Павел Иннокентьевич      пайдаланушылар үшін жабдық өндірушілер
мен қызметтер көрсетушілер қауымдастығының
президенті, "Белкамит" бірлескен
кәсіпорны" акционерлік қоғамының бас
директоры (келісім бойынша)
Исатаев                - "Қазақстан темір жолы" акционерлік
Марат Қанапиятұлы        қоғамы "Вагон кәсіпорындарының
қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің
президенті (келісім бойынша);

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1343
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года N 1184. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2009 года N 1689
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.10.2009 N 1689.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1343 "Об образовании Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации индустриально-инновационной политики" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 49, ст. 560) следующие дополнения:
1) ввести в состав Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации индустриально-инновационной политики, утвержденный указанным постановлением:
Ахметова Серика            - исполнительного директора
Нигметовича                  объединения юридических лиц
"Общенациональный союз
предпринимателей и
работодателей Казахстана
"Атамекен" (по согласованию)
Калакова Сейлбека          - директора акционерного
Машаевича                    общества "Мунайаспап"
(по согласованию)
Азимбекова Меирлана        - директора товарищества
Кадылшаевича                 с ограниченной
ответственностью
"Массагет-плюс"
(по согласованию)
Кожумова Кайнара           - директора департамента
Хайратовича                  корпоративного развития
акционерного общества
"Национальная компания
"КазМунайГаз"
(по согласованию)
Толегенова Сабита          - генерального директора
Акылбековича                 товарищества с ограниченной
ответственностью
"Sheber SC.KZ."
(по согласованию)
Дюсенбаева Ахана           - директора товарищества
Кадыркеновича                с ограниченной
ответственностью "Экотон +"
(по согласованию)
Глухова Михаила            - президента Ассоциации
Николаевича                  предприятий мебельной
и деревообрабатывающей
промышленности Республики
Казахстан (по согласованию)
Беркмана Анатолия          - президента Ассоциации
Абрамовича                   товаропроизводителей
медицинской продукции
Республики Казахстан
"Медфарм Казахстана"
(по согласованию)
Худову Любовь              - президента Ассоциации
Николаевну                   предприятий легкой
промышленности Казахстана
(по согласованию)
Беклемишева Павла          - президента Ассоциации
Иннокентьевича               производителей оборудования
и услуг для недропользователей
Республики Казахстан,
генерального директора
акционерного общества
"Совместное предприятие
"Белкамит" (по согласованию)
Исатаева Марата            - президента объединения
Канапьятовича                юридических лиц "Ассоциация
вагонных предприятий"
акционерного общества
"Казахстан темир жолы"
(по согласованию);

2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Индустриялық-инновациялық саясатты іске асыру жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы ережеде:
5-тармақ мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) инвестициялық ахуалды жетілдіру және ел экономикасының шикізат емес секторына тікелей шетел инвестицияларын тарту жөніндегі жұмыс тиімділігін арттыру бойынша ұсыныстар әзірлейді.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2) в Положении о Координационном совете при Правительстве Республики Казахстан по реализации индустриально-инновационной политики, утвержденном указанным постановлением:
пункт 5 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) вырабатывает предложения по совершенствованию инвестиционного климата и повышению эффективности работы по привлечению прямых иностранных инвестиций в несырьевой сектор экономики страны.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан