Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 1189 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының (бұдан әрі - Заң)  21-бабы  1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "MIB" ("МИБ") жауапкершілігі шектеулі серіктестігі халыққа қызмет көрсету орталықтарының жұмыс істеуі үшін сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар халыққа қызмет көрсетуді оңтайландыру және есепке алу цифрлық жүйесін беруші болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде 14158000 (он төрт миллион бір жүз елу сегіз мың) теңге сомасында мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиімді жұмсау қағидатын сақтауды, сондай-ақ Заңның 21-бабының 3, 4-тармақтарын орындауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года N 1189
В   соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" (далее - Закон) Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "МIB" ("МИБ") поставщиком цифровой системы оптимизации и учета обслуживания населения для функционирования центров обслуживания населения, закупка которой имеет важное стратегическое значение.
2.   Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном
законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год в сумме 14158000 (четырнадцать миллионов сто пятьдесят восемь тысяч) тенге;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением, а также выполнение пунктов 3, 4 статьи 21 Закона;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан