Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 1202 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 6 желтоқсандағы
N 1202 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтыру
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
2005-2007 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының автокөлік саласын дамытудың
2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 25-жолда:
7-бағандағы "1053131" деген сандар "766151" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "344000" деген сандар "630980" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 28-жолда:
6-бағандағы "3047680" деген сандар "3047599" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "7017575" деген сандар "5579547" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2559486" деген сандар "3997595" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 29-жолда:
7-бағандағы "17985453" деген сандар "20310831" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "5785845" деген сандар "3460467" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 33-жолда:
6-бағандағы "5700043" деген сандар "5699859" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "7981027" деген сандар "7498456" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "6360000" деген сандар "9823491" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "8000000" деген сандар "6360000" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "1633272" деген сандар "292536" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 33-1-жолда:
4-бағандағы "2002-2005" деген сандар "2002-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "200000" деген сандар "82201" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2005 года N 1202
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министp
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2005 года N 1202
Изменения и дополнение,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в Перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы:
в подразделе "Государственная программа развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы":
в строке, порядковый номер 25:
в графе 7 цифры "1053131" заменить цифрами "766151";
в графе 8 цифры "344000" заменить цифрами "630980";
в строке, порядковый номер 28:
в графе 6 цифры "3047680" заменить цифрами "3047599";
в графе 7 цифры "7017575" заменить цифрами "5579547";
в графе 8 цифры "2559486" заменить цифрами "3997595";
в строке, порядковый номер 29:
в графе 7 цифры "17985453" заменить цифрами "20310831";
в графе 8 цифры "5785845" заменить цифрами "3460467";
в строке, порядковый номер 33:
в графе 6 цифры "5700043" заменить цифрами "5699859";
в графе 7 цифры "7981027" заменить цифрами "7498456";
в графе 8 цифры "6360000" заменить цифрами "9823491";
в графе 9 цифры "8000000" заменить цифрами "6360000";
в графе 10 цифры "1633272" заменить цифрами "292536";
в строке, порядковый номер 33-1:
в графе 4 цифры "2002-2005" заменить цифрами "2002-2006";
в графе 7 цифры "200000" заменить цифрами "82201";

8-баған "117799" деген сандармен толықтырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
8-бағандағы "48114136" деген сандар "51095137" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "40281164" деген сандар "38641164" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "45968682" деген сандар "44627946" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда:
8-бағандағы "199864839" деген сандар "202845840" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "162823302" деген сандар "161183302" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "83053991" деген сандар "81713255" деген сандармен ауыстырылсын.
2. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
12 "Көлік және коммуникациялар" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі" әкімшісі бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" бағдарламасында:
004 "Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру" кіші бағдарламасында "6034992", "808632" деген сандар тиісінше "6154292", "689332" деген сандармен ауыстырылсын;
005 "Ішкі көздер есебінен жобаны іске асыру" кіші бағдарламасындағы "15595460", "7017575", "7981027", "200000" деген сандар тиісінше "13557062", "5579547", "7498456", "82201" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру" кіші бағдарламасындағы "13499058", "11950461", "244499" деген сандар тиісінше "15537456", "14156539", "76819" деген сандармен ауыстырылсын.
3. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  151-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
реттік нөмірі 2-жолдың 5-бағанында:
"6034992", "808632", "503600" деген сандар тиісінше "6154292", "689332", "384300" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдың 5-бағанында:
"15442734", "7017575", "7934618", "200000" деген сандар тиісінше "13404336", "5579547", "7452047", "82201" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдың 5-бағанында:
2. 2-тармақ алынып тасталсын;
"13499058", "11950461", "244499", "81387", "2.3", "2.4" деген сандар тиісінше "15537456", "14156539", "76819", "35387", "2.2", "2.3" деген сандармен ауыстырылсын.

графу 8 дополнить цифрами "117799";
в строке "Итого по Программе":
в графе 8 цифры "48114136" заменить цифрами "51095137";
в графе 9 цифры "40281164" заменить цифрами "38641164";
в графе 10 цифры "45968682" заменить цифрами "44627946";
в строке "Всего":
в графе 8 цифры "199864839" заменить цифрами "202845840";
в графе 9 цифры "162823302" заменить цифрами "161183302";
в графе 10 цифры "83053991" заменить цифрами "81713255";
2. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению: в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 004 "Реализация проекта за счет внешних займов" цифры "6034992", "808632" заменить соответственно цифрами "6154292", "689332";
в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников" цифры "15595460", "7017575", "7981027", "200000" заменить соответственно цифрами "13557062", "5579547", "7498456", "82201";
в подпрограмме 016 "Реализация проекта за счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета" цифры "13499058", "11950461", "244499" заменить соответственно цифрами "15537456", "14156539", "76819".
3. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в приложении 151 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 2:
цифры "6034992", "808632", "503600" заменить соответственно цифрами "6154292","689332", "384300";
в графе 5 строки, порядковый номер 3:
цифры "15442734", "7017575", "7934618", "200000" заменить соответственно цифрами "13404336", "5579547", "7452047", "82201";
в графе 5 строки, порядковый номер 4:
пункт 2.2 исключить;
цифры "13499058", "11950461", "244499", "81387", "2.3", "2.4" заменить соответственно цифрами "15537456", "14156539", "76819", "35387", "2.2", "2.3".

4. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екінші кезең) орташа-жедел жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 33, 458-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының орта мерзімді жоспарында:
"2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:

4. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан 2005 г., N 33, ст. 458):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":