Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 желтоқсандағы N 1229 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңына  сәйкес және мемлекеттің мүдделерін одан әрі қорғау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне Ұлыбританияның Апелляциялық Сотының 2005 жылғы 9 қарашадағы бұйрығын орындау үшін 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі берілетін күнге белгілеген бағам бойынша 134565,39 (бір жүз отыз төрт мың бес жүз алпыс бес фунт стерлинг отыз тоғыз пенс) ағылшын фунт стерлингіне баламалы сомада қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2005 года N 1229
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год" и в целях дальнейшей защиты интересов государства Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты средства в сумме, эквивалентной 134565,39 (сто тридцать четыре тысячи пятьсот шестьдесят пять фунтов стерлингов тридцать девять пенсов) английских фунтов стерлингов, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день выдачи, для исполнения приказа Апелляционного Суда Великобритании от 9 ноября 2005 года.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан