"Әкімдердің мәслихаттар алдында есеп беру кездесулерін өткізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1231 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Әкімдердің мәслихаттар алдында есеп беру кездесулерін өткізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Әкімдердің мәслихаттар алдында есеп беру
кездесулерін өткізу туралы
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының
17 және  21-баптарына сәйкес және атқарушы органдардың өкілетті органдар алдындағы жауапкершілігі мен есеп беруін арттыру мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Барлық деңгейдегі әкімдер:
1) кемінде жарты жылда бір рет мәслихаттардың депутаттарын есепті кезеңде тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің әлеуметтік-экономикалық дамуын қамтамасыз ету жөніндегі қажетті іс-шаралардың орындалуы, оны одан әрі дамытудың міндеттері мен негізгі бағыттары туралы хабардар ету үшін;
2) мәслихат сессиясы төрағасының шақыруы бойынша мәслихат регламентінде айқындалатын мәселелер жөнінде хабардар ету үшін мәслихаттардың депутаттары алдында есеп беру кездесулерін өткізсін.
2. Барлық деңгейдегі әкімдер есеп беру кездесулерінің қорытындылары бойынша тиісті шаралар қолдансын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О проведении отчетных встреч акимов перед маслихатами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1231
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О проведении отчетных встреч акимов перед маслихатами".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан О проведении отчетных встреч акимов перед маслихатами
В соответствии со  статьями 17 и  21 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" и в целях повышения ответственности и подотчетности исполнительных органов перед представительными органами  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Акимам всех уровней проводить отчетные встречи перед депутатами маслихатов:
1) не реже одного раза в полугодие для информирования депутатов маслихатов о выполнении за отчетный период необходимых мероприятий по обеспечению социально-экономического развития соответствующей административно-территориальной единицы, задачах и основных направлениях ее дальнейшего развития;
2) по приглашению председателя сессии маслихата для информирования по вопросам, определяемым регламентом маслихата.
2. Акимам всех уровней по итогам отчетных встреч принимать соответствующие меры.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан