Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 1261 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 21 желтоқсандағы
N 1261 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы
N 520 қаулысында:
1-тармақтағы«350000000 (үш жүз елу миллион) деген сөздер "335000000 (үш жүз отыз бес миллион)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерістер енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 863  қаулысында:
2-тармақтағы "3027763000 (үш миллиард жиырма жеті миллион жеті жүз алпыс үш мың)" деген сөздер "2892763000 (екі миллиард сегіз жүз тоқсан екі миллион жеті жүз алпыс үш мың)" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қазандағы
N 1025 қаулысында:
1-тармақтағы "30000000 (отыз миллион)" деген сөздер "20000000 (жиырма миллион)" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу және маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 қарашадағы N 1164  қаулысында:
1-тармақтағы "61200000 (алпыс бір миллион екі жүз мың)" деген сөздер "30600000 (отыз миллион алты жүз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 қарашадағы N 1168 қаулысында:
1-тармақтағы "80160000 (сексен миллион бір жүз алпыс мың)" деген сөздер "50160000 (елу миллион бір жүз алпыс мың)" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года N 1261
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2005 года N 1261
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года N№520 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "350000000 (триста пятьдесят миллионов)" заменить словами "335000000 (триста тридцать пять миллионов)".
2. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года N 863 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 2 слова "3027763000 (три миллиарда двадцать семь миллионов семьсот шестьдесят три тысячи)" заменить словами "2892763000 (два миллиарда восемьсот девяносто два миллиона семьсот шестьдесят три тысячи)".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2005 года N 1025 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "30000000 (тридцать миллионов)" заменить словами "20000000 (двадцать миллионов)".
4. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2005 года N 1164 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение":
в пункте 1 слова "61200000 (шестьдесят один миллион двести тысяч)" заменить словами "30600000 (тридцать миллионов шестьсот тысяч)".
5. В  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2005 года N 1168 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "80160000 (восемьдесят миллионов сто шестьдесят тысяч)" заменить словами "50160000 (пятьдесят миллионов сто шестьдесят тысяч)".