Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 шілдедегі N 648 және 2004 жылғы 27 ақпандағы N 238 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 1275 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 697 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.07.2013 № 697 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жеке тұлғалардың, көлік құралдары мен өзге де мүліктің Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өтуін мемлекеттік бақылауды жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасындағы темір жол өткізу пункттерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 шілдедегі N 648 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасындағы темір жол өткізу пункттерінің тізбесінде:
1-тармақта:
үшінші абзацтағы "Семиглавый мар" деген сөздер "Жайық" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Кайсацкая (Батыс Қазақстан облысы)" деген алтыншы абзац алынып тасталсын;
"Магнай (Қостанай облысы)" деген он бірінші абзац алынып тасталсын;
он екінші абзац мемлекеттік тілдегі мәтінде өзгеріссіз қалдырылсын;
"Бускуль (Қостанай облысы)" деген он үшінші абзац алынып тасталсын;
"Қызылту (Солтүстік Қазақстан облысы)
Уәлиханов (Павлодар облысы)
Мыңкөл (Павлодар облысы)
Союзное (Ақтөбе облысы)" деген он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырма үшінші абзацтар алынып тасталсын;
2-тармақта:
екінші абзацтағы "Оазис" деген сөз "Бейнеу" деген сөзбен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "Пахтаарал" деген сөз "Мақтаарал" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Жетісай (Оңтүстік Қазақстан облысы);
Шардара (Оңтүстік Қазақстан облысы)" деген бесінші, алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
3-тармақтың екінші абзацындағы "Чальдовар" деген сөз "Мерке" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автокөлік құралдарын өткізу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы көліктік бақылау посттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 ақпандағы N 238 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 10, 128-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автокөлік құралдарын өткізу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы көліктік бақылау посттарының тізбесінде:
1-тармақта:
он төртінші абзацтағы "Котяевка" деген сөз "Құрманғазы" деген сөзбен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "Погодаево" деген сөз "Сырым" деген сөзбен ауыстырылсын;
он сегізінші абзац мемлекеттік тілдегі мәтінде өзгеріссіз қалдырылсын;
"Бостал                           Шығыс Қазақстан облысы
Балқұдық                          Атырау облысы
Орда                              Батыс Қазақстан облысы
Борсы                             Батыс Қазақстан облысы
Қайсақ                            Батыс Қазақстан облысы" деген отыз бірінші, отыз төртінші, отыз бесінші, отыз сегізінші, отыз тоғызыншы абзацтар алынып тасталсын;
отыз жетінші абзацтағы "Сайхин" деген сөз "Орда" деген сөзбен ауыстырылсын;
қырық бірінші абзацтағы "Орал" деген сөз "Шаған" деген сөзбен ауыстырылсын;
қырық үшінші абзацтағы "Қарабұтақ" деген сөз "Қарашатау" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Талдысай                         Ақтөбе облысы
Өрнек                             Қостанай облысы
Кеңарал                           Қостанай облысы" деген қырық бесінші, қырық тоғызыншы, елуінші абзацтар алынып тасталсын;
елу үшінші абзацтағы "Жыланды" деген сөз "Көктерек" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Михайловка                       Павлодар облысы
Шалдай                            Павлодар облысы" деген алпысыншы, алпыс бірінші абзацтар алынып тасталсын;
алпыс бесінші абзацтағы "Кордон" деген сөз "Көксу" деген сөзбен ауыстырылсын;
алпыс тоғызыншы абзацтағы "Нововоскресеновка" деген сөз "Сыпатай батыр" деген сөздермен ауыстырылсын;
жетпіс алтыншы абзацтағы "Камышановка" деген сөз "Ақсу" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Бозой                            Ақтөбе облысы" деген сексен үшінші абзац алынып тасталсын;
сексен бесінші абзацтағы "Ғ. Мұратбаев" деген сөз "Б. Қонысбаев" деген сөзбен ауыстырылсын;
сексен жетінші абзацтан кейін мынадай мазмұндағы сексен сегізінші және сексен тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Сырдария                         Оңтүстік Қазақстан облысы
Целинный                          Оңтүстік Қазақстан облысы";
"Қожантай                         Маңғыстау облысы
Молбай                            Маңғыстау облысы
Кәрібай                           Қызылорда облысы
Далақұдық                         Қызылорда облысы
Қондоз                            Қызылорда облысы" деген сексен тоғызыншы, тоқсаныншы, тоқсан бірінші, тоқсан үшінші, тоқсан төртінші абзацтар алынып тасталсын;
тоқсан бесінші абзацтағы "Май" деген сөз "Қазығұрт" деген сөзбен ауыстырылсын;
тоқсан жетінші абзацтағы "Дархан" деген сөз "Төле би" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Төңкеріс                         Оңтүстік Қазақстан облысы
Ынтымақ                           Оңтүстік Қазақстан облысы
Ызғырық                           Оңтүстік Қазақстан облысы
Бейбітшілік                       Оңтүстік Қазақстан облысы" деген тоқсан сегізінші, тоқсан тоғызыншы, бір жүзінші, бір жүз бірінші абзацтар алынып тасталсын;
бір жүз екінші абзацтағы "К. Қонысбаев" деген сөз "Қарабай" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Лесбек батыр                     Оңтүстік Қазақстан облысы
Келес                             Оңтүстік Қазақстан облысы" деген бір жүз үшінші, бір жүз төртінші абзацтар алынып тасталсын;
бір жүз алтыншы абзацтағы "Нұрлыбаев" деген сөз "Бірлік" деген сөзбен ауыстырылсын;
бір жүз алтыншы абзацтан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Маяк                             Оңтүстік Қазақстан облысы";
"екі жақты қатынас үшін ашық:
Аяққарасай                        Маңғыстау облысы
Отынды                            Маңғыстау облысы" деген бір жүз оныншы, бір жүз он бірінші, бір жүз он екінші абзацтар алынып тасталсын.

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2003 года N 648 и от 27 февраля 2004 года N 238
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года N 1275. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2013 года № 697
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства
РК от 09.07.2013 № 697 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В целях совершенствования государственного контроля за перемещением через Государственную границу Республики Казахстан физических лиц, транспортных средств и иного имущества Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2003 года N 648 "Об утверждении перечня железнодорожных пунктов пропуска на Государственной границе Республики Казахстан":
в Перечне железнодорожных пунктов пропуска на Государственной границе Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1:
в абзаце третьем слова "Семиглавый мар" заменить словом "Жайык";
абзац шестой: "Кайсацкая (Западно-Казахстанская область)" исключить;
абзац одиннадцатый: "Магнай (Костанайская область)" исключить;
в абзаце двенадцатом слово "Каерак" заменить словом "Кайрак";
абзац тринадцатый: "Бускуль (Костанайская область)" исключить;
абзацы семнадцатый, восемнадцатый, девятнадцатый, двадцать третий:
"Кзыл-Ту (Северо-Казахстанская область)
Валиханово (Павлодарская область)
Мынкуль (Павлодарская область)
Союзное (Актюбинская область)" исключить;
в пункте 2:
в абзаце втором слово "Оазис" заменить словом "Бейнеу";
в абзаце четвертом слово "Пахтаарал" заменить словом "Мактаарал";
абзацы пятый, шестой:
"Жетысай (Южно-Казахстанская область)
Чардара (Южно-Казахстанская область)" исключить;
в абзаце втором пункта 3 слово "Чальдовар" заменить словом "Мерке";
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 238 "Об утверждении Перечня пунктов пропуска автотранспортных средств через Государственную границу Республики Казахстан и постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 10, ст. 128):
в Перечне пунктов пропуска автотранспортных средств через Государственную границу Республики Казахстан и постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1:
в абзаце четырнадцатом слово "Котяевка" заменить словом "Курмангазы";
в абзаце шестнадцатом слово "Погодаево" заменить словом "Сырым";
в абзаце восемнадцатом слово "Алимбетовка" заменить словом "Алимбет";
абзацы тридцать первый, тридцать четвертый, тридцать пятый, тридцать восьмой, тридцать девятый:
"Бостал                Восточно-Казахстанская область
Балкудук               Атырауская область
Орда                   Западно-Казахстанская область
Борсы                  Западно-Казахстанская область
Кайсацкое              Западно-Казахстанская область" исключить;
в абзаце тридцать седьмом слово "Сайхин" заменить словом "Орда";
в абзаце сорок первом слово "Уральск" заменить словом "Шаган";
в абзаце сорок третьем слово "Карабутак" заменить словом "Карашатау";
абзацы сорок пятый, сорок девятый, пятидесятый:
"Талдысай              Актюбинская область
Орнек                  Костанайская область
Кенерал                Костанайская область" исключить;
в абзаце пятьдесят третьем слово "Жыланды" заменить словом "Коктерек";
абзацы шестидесятый, шестьдесят первый:
"Михайловка            Павлодарская область
Чалдай                 Павлодарская область" исключить;
в абзаце шестьдесят пятом слово "Кордон" заменить словом "Коксу";
в абзаце шестьдесят девятом слово "Нововоскресеновка" заменить словами "Сыпатай Батыр";
в абзаце семьдесят шестом слово "Камышановка" заменить словом "Аксу";
абзац восемьдесят третий:
"Бозой                 Актюбинская область" исключить;
в абзаце восемьдесят пятом слова "Г. Муратбаева" заменить словами "Б. Конысбаева";
после абзаца восемьдесят седьмого дополнить абзацами восемьдесят восьмым и восемьдесят девятым следующего содержания:
"Сырдарья              Южно-Казахстанская область
Целинный               Южно-Казахстанская область";
абзацы восемьдесят девятый, девяностый, девяносто первый, девяносто третий, девяносто четвертый:
"Кожантай              Мангистауская область
Молбай                 Мангистауская область
Карбай                 Кызылординская область
Далакудук              Кызылординская область
Кондоз                 Кызылординская область" исключить;
в абзаце девяносто пятом слово "Майский" заменить словом "Казыгурт";
в абзаце девяносто седьмом слово "Дархан" заменить словами "Толе би";
абзацы девяносто восьмой, девяносто девятый, сотый, сто первый:
"Тонкерис              Южно-Казахстанская область
Ынтымак                Южно-Казахстанская область
Ызгырык                Южно-Казахстанская область
Бейбытшилик            Южно-Казахстанская область" исключить;
в абзаце сто втором слова "К. Конысбаева" заменить словом "Карабай";
абзацы сто третий, сто четвертый:
"Лесбек батыр          Южно-Казахстанская область
Келес                  Южно-Казахстанская область" исключить;
в абзаце сто шестом слово "Нурлыбаев" заменить словом "Бирлик";
после абзаца сто шестого дополнить абзацем следующего содержания:
"Маяк                  Южно-Казахстанская область";
абзацы сто десятый, сто одиннадцатый, сто двенадцатый:
"открытые для двустороннего сообщения:
Аяккарасай             Мангистауская область
Отынды                 Мангистауская область" исключить.

2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі көрсетілген өткізу пункттеріне қатысты өзгерістер туралы шекаралас мемлекеттердің өкілдіктерін хабардар етсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить представительства сопредельных государств об изменениях в отношении указанных пунктов пропуска.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан