Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымының және жергілікті атқарушы органдарының штат саны лимиттерінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 1294 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.23 N 1654 Қаулысымен
2) "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 49, 627-құжат):
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Барлығы, штат саны* (бірлік)" деген бағанда:
"Ақмола" деген жолдағы "3544" деген сандар "3628" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе" деген жолдағы "2665" деген сандар "2727" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы" деген жолдағы "4171" деген сандар "4252" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау" деген жолдағы "1720" деген сандар "1758" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "4481" деген сандар "4559" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл" деген жолдағы "3014" деген сандар "3071" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан" деген жолдағы "2586" деген сандар "2649" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "3874" деген сандар "3938" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "3811" деген сандар "3900" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда" деген жолдағы "2035" деген сандар "2078" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау" деген жолдағы "1162" деген сандар "1223" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар" деген жолдағы "3179" деген сандар "3236" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан" деген жолдағы "2998" деген сандар "3066" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан" деген жолдағы "4456" деген сандар "4539" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласы" деген жолдағы "1777" деген сандар "1789" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолдағы "996" деген сандар "1011" деген сандармен ауыстырылсын;
"ЖИЫНЫ:" деген жолдағы "46469" деген сандар "47424" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері:
1) өз кесімдерін осы қаулыға сәйкес келтірсін;
2) оларға Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті мен Ауыл шаруашылығы министрлігінің аумақтық бөлімшелерінің қызметкерлерін заңнамада белгіленген тәртіппен жергілікті атқарушы органдардың тиісті бөлімшелеріне ауыстыруды қамтамасыз ету ұсынылсын;

О некоторых вопросах типовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и лимитов штатной численности местных исполнительных органов
Постановление Правительства Республик Казахстан от 27 декабря 2005 года N 1294
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.10.2009 № 1654;
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 49, ст. 627):
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Всего, штатная численность* (ед.)":
в строке "Акмолинская" цифры "3544" заменить цифрами "3628";
в строке "Актюбинская" цифры "2665" заменить цифрами "2727";
в строке "Алматинская" цифры "4171" заменить цифрами "4252";
в строке "Атырауская" цифры "1720" заменить цифрами "1758";
в строке "Восточно-Казахстанская" цифры "4481" заменить цифрами "4559";
в строке "Жамбылская" цифры "3014" заменить цифрами "3071";
в строке "Западно-Казахстанская" цифры "2586" заменить цифрами "2649";
в строке "Карагандинская" цифры "3874" заменить цифрами "3938";
в строке "Костанайская" цифры "3811" заменить цифрами "3900";
в строке "Кызылординская" цифры "2035" заменить цифрами "2078";
в строке "Мангистауская" цифры "1162" заменить цифрами "1223";
в строке "Павлодарская" цифры "3179" заменить цифрами "3236";
в строке "Северо-Казахстанская" цифры "2998" заменить цифрами "3066";
в строке "Южно-Казахстанская" цифры "4456" заменить цифрами "4539";
в строке "г. Алматы" цифры "1777" заменить цифрами "1789";
в строке "г. Астана" цифры "996" заменить цифрами "1011";
в строке "ИТОГО:" цифры "46469" заменить цифрами "47424".
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
1) привести свои акты в соответствие с настоящим постановлением;
2) рекомендовать в установленном законодательством порядке обеспечить перевод сотрудников территориальных подразделений Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами, Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли и Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в соответствующие подразделения местных исполнительных органов;

3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Орталық мемлекеттік органдар:
1) облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдеріне үлгі құрылымға енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, сондай-ақ мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажыратып, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігімен келісілген департаменттерінің (басқармалардың, бөлімдердің) ұсынылатын құрылымын жіберсін;
2) тиісті құжаттамалық, ақпараттық, материалдық-техникалық базаның аумақтық бөлімшелерден жергілікті атқарушы органдарға берілуін қамтамасыз етсін;
3) мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажыратуды ескере отырып, жергілікті атқарушы органдармен әкімдіктердің құрылатын немесе қайта ұйымдастырылатын құрылымдық бөлімшелерінің жұмысын ұйымдастыру жөнінде тиісті түсіндіру жұмысын жүргізсін;
4) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Центральным государственным органам:
1) направить акимам областей, городов Астаны и Алматы рекомендуемую структуру департаментов (управлений, отделов) согласованную с Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан с учетом внесенных изменений и дополнений в типовую структуру, а также разграничением полномочий между уровнями государственного управления;
2) обеспечить передачу соответствующей документационной, информационной, материально-технической базы от территориальных подразделений местным исполнительным органам;
3) провести соответствующую разъяснительную работу с местными исполнительными органами по организации деятельности создаваемых или реорганизуемых структурных подразделений акиматов с учетом разграничения полномочий между уровнями государственного управления;
4) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан