Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 1297 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы  1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Оксфорд университетінің Әулие Антония колледжі (St.Antony's College in Oxford) және ФИРС (Fixed Income Investors Relations System) коммерциялық ұйымы сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар бәсекелестік қабілетінің тұрақты өсуін және экономикалық дамуды қамтамасыз ету мақсатында ақша-кредит және микроэкономикалық саясат мәселелері жөніндегі консалтингілік қызметтер көрсетуші болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіне (келісім бойынша):
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғалармен ақшаны оңтайлы және тиімді жұмсау қағидатын сақтай отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2005-2006 жылдарға арналған бюджетінде көзделген қаражат шегінде мемлекеттік сатып алу туралы шарттар жасасу;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдау ұсынылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года N 1297
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить колледж Святого Антония Оксфордского университета (St. Antony's College in Oxford) и коммерческую организацию ФИРС (Fixed Income Investors Relations System) поставщиками консалтинговых услуг по вопросам денежно-кредитной и микроэкономической политики в целях обеспечения стабильного роста конкурентоспособности и экономического развития, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Рекомендовать Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию):
1) заключить договоры о государственных закупках с юридическими лицами, указанными в пункте 1 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных бюджетом Национального Банка Республики Казахстан на 2005-2006 годы, с соблюдением принципа оптимального и эффективного расходования денег;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан