Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 маусымдағы N 926 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 1298 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 маусымдағы N 926  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 24, 217-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Кәсіпорынның негізгі міндеттері:
зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың, зейнетақылардың, жәрдемақылар мен өзге де төлемдердің орталықтандырылған, дербестендірілген есебін жүргізу;
зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды, арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар мен өзге де төлемдерді алушылардың орталықтандырылған дерекқорын қалыптастыру;
зейнетақыларды, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды, арнаулы мемлекеттік жәрдемақыларды, мемлекеттік арнайы жәрдемақыларды, бала туғанда берілетін және балалы отбасыларға берілетін бала күтімі жөніндегі жәрдемақыларды, Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарға берілетін мемлекеттік біржолғы ақшалай өтемақыларды, жерлеуге берілетін жәрдемақылар мен оларды жүзеге асыру заңнамалық және өзге де нормативтік құқықтық кесімдермен Кәсіпорынға жүктелген өзге де төлемдерді уақтылы төлеу болып белгіленсін.".
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 года N 926
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года N 1298
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 года N 926 "О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 24, ст. 217) следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Основными задачами Предприятия определить:
ведение централизованного, персонифицированного учета пенсионных взносов, социальных отчислений, пенсий, пособий и иных выплат;
формирование централизованной базы данных получателей пенсионных выплат, государственных социальных пособий, специальных государственных пособий и иных выплат;
своевременная выплата пенсий, государственных социальных пособий, специальных государственных пособий, государственных специальных пособий, пособий на рождение ребенка и по уходу семьям, имеющим детей, государственной единовременной денежной компенсации гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, пособий на погребение и иных выплат, осуществление которых возложено на Предприятие законодательными и иными нормативными правовыми актами.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан