Пайдалы қазбаларды барлауға және (немесе) өндіруге байланысты емес жер асты құрылыстарын салу және (немесе) пайдалану кезінде роялти есептеу үшін салық базасына ставкаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 1312 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.03.25. N 227 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қолданушылар назарына:  Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі)  297-бабының  4-1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған пайдалы қазбаларды барлауға және (немесе) өндіруге байланысты емес жер асты құрылыстарын салу және (немесе) пайдалану кезінде роялти есептеу үшін салық базасына ставкалар бекітілсін.
2. Осы қаулы заңды тұлғалар үшін 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап және жеке тұлғалар үшін алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1312 қаулысымен
бекітілген
Пайдалы қазбаларды барлауға және (немесе) өндіруге байланысты емес жер асты құрылыстарын салу және (немесе) пайдалану кезінде роялти есептеу үшін салық базасына ставкалар

Об утверждении ставок к налоговой базе для исчисления роялти при строительстве и (или) эксплуатации подземных сооружений, не связанных с разведкой и (или) добычей полезных ископаемых
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 1312 (Дату вступления в силу смотрите пункт 2 настоящего постановления). Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2007 года N 227.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.03.2007 № 227 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4-1 статьи 297 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые ставки к налоговой базе для исчисления роялти при строительстве и (или) эксплуатации подземных сооружений, не связанных с разведкой и (или) добычей полезных ископаемых.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года для юридических лиц и по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования для физических лиц.
Премьер-Миниcтр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2005 года N 1312
Ставки к налоговой базе для исчисления роялти
при строительстве и (или) эксплуатации подземных сооружений,
не связанных с разведкой и (или) добычей полезных ископаемых