Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 желтоқсандағы N 1317 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
"2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторлық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
Республикалық бюджеттен дамытуға және кредиттер беруге арналған мақсатты трансферттердiң есебiнен қаржыландырылатын басымды жергiлiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2005-2007 жылдарға арналған тiзбесiнде:
"Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 372-жолда:
4-бағандағы "2005-2006" деген сандар "2005-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "1100315" деген сандар "2229600" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "400315" деген сандар "200315" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "700000" деген сандар "458800" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "1570485" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 378-жолда:
5-бағандағы "8358834" деген сандар "8558834" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "773134" деген сандар "973134" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
8-бағандағы "29198665" деген сандар "28957465" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "31900400" деген сандар "33470885" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк, оның iшiнде инвестициялық жобаларға:" функционалдық тобында:
200 "Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
026 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мәдениет және спорт объектiлерiн дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" бағдарламасында:

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2005 года N 1317
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в Перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2005-2007 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана":
в строке, порядковый номер 372:
в графе 4 цифры "2005-2006" заменить цифрами "2005-2007";
в графе 5 цифры "1100315" заменить цифрами "2229600";
в графе 7 цифры "400315" заменить цифрами "200315";
в графе 8 цифры "700000" заменить цифрами "458800";
графу 9 дополнить цифрами "1570485";
в строке, порядковый номер 378:
в графе 5 цифры "8358834" заменить цифрами "8558834";
в графе 7 цифры "773134" заменить цифрами "973134";
в строке "Итого по программе":
в графе 8 цифры "29198665" заменить цифрами "28957465";
в графе 9 цифры "31900400" заменить цифрами "33470885";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство, в том числе на инвестиционные проекты:":
по администратору 200 "Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан":
в программе 026 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов культуры и спорта":

"Думан" ойын-сауық объектiлерi кешенi" деген жолдағы "773134" деген сандар "973134" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қоянды өзенiнiң су қоймасында Астана қаласының тұрғындарына арналған қысқа мерзiмдi демалыс аймағы" деген жолдағы "400315" деген сандар "200315" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының орта мерзiмдi жоспарында:
"2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
Республикалық бюджеттен дамытуға және кредиттер беруге арналған мақсатты трансферттердiң есебiнен қаржыландырылатын басымды жергiлiктi бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) 2006-2008 жылдарға арналған тiзбесiнде:
"Астананың гүлденуi - Қазақстанның гyлденуi" 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуына мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 312-жолда:
6-бағандағы "500000" деген сандар "300000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1270800" деген сандар "1470800" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиынтығы" деген жолда:
8-бағандағы "44396357" деген сандар "44596357" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке "Комплекс объектов развлечений "Думан" цифры "773134" заменить цифрами "973134";
в строке "Зона кратковременного отдыха для жителей города Астаны на водохранилище реки Коянды" цифры "400315" заменить цифрами "200315";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в Перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2006-2008 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана":
в строке, порядковый номер 312:
в графе 6 цифры "500000" заменить цифрами "300000";
в графе 8 цифры "1270800" заменить цифрами "1470800";
в строке "Итого по программе":
в графе 8 цифры "44396357" заменить цифрами "44596357".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан