Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 19 желтоқсандағы N 1324 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 1318 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Трансшекаралық өзендердi пайдалану мен қорғау жөнiндегi қазақстан-қытай бiрлескен комиссиясының қазақстандық бөлiгiнiң құрамын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 19 желтоқсандағы N 1324  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Трансшекаралық өзендердi пайдалану мен қорғау жөнiндегi бiрлескен қазақстан-қытай комиссиясының қазақстандық бөлiгiнiң құрамына:
Айтжанов          - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Дулат Нулиұлы       вице-министрi, өкiл болып енгiзiлсiн;
көрсетiлген құрамнан Евниев Арман Қайратұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года N 1324
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года N 1318
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года N 1324 "Об утверждении состава казахстанской части Казахстанско-китайской совместной комиссии по использованию и охране трансграничных рек" следующие изменения:
ввести в состав казахстанской части Казахстанско-китайской совместной комиссии по использованию и охране трансграничных рек, утвержденный указанным постановлением:
Айтжанова           - вице-министра сельского хозяйства
Дулата Нулиевича      Республики Казахстан, представителем;
вывести из указанного состава Евниева Армана Кайратовича.
2.   Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан