Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 1322 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
"2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
2005-2007 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 4-жолда:
7-бағандағы "195500" деген сандар "107000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "350000" деген сандар "438500" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 8-жолда:
7-бағандағы "115000" деген сандар "30000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "100000" деген сандар "185000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 9-жолда:
7-бағандағы "135000" деген сандар "30000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "80000" деген сандар "185000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 10-жолда:
7-бағандағы "162497" деген сандар "150000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "547903" деген сандар "520500" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "400000" деген сандар "439900" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 10-2-жолмен толықтырылсын:
"10-2. Атырау облысының  БҒМ 2005-  2062088  290997  500000  1271091
Атырау қаласында      2007
мұнай-газ саласы
бойынша техникалық
және қызмет көрсету
еңбегiнiң кадрларын
даярлау және қайта
даярлау жөнiндегi
өңiраралық кәсiптiк
орталық салу                                             ";
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
8-бағандағы "8885186" деген сандар "9357783" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "5075380" деген сандар "6664871" деген сандармен  ауыстырылсын;
"БАРЛЫҒЫ" деген жолда:
8-бағандағы "202845840" деген сандар "203318437" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "161183302" деген сандар "162772793" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года N 1322
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы";
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы:
в подразделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 4:
в графе 7 цифры "195500" заменить цифрами "107000";
в графе 9 цифры "350000" заменить цифрами "438500";
в строке, порядковый номер 8:
в графе 7 цифры "115000" заменить цифрами "30000";
в графе 9 цифры "100000" заменить цифрами "185000";
в строке, порядковый номер 9:
в графе 7 цифры "135000" заменить цифрами "30000";
в графе 9 цифры "80000" заменить цифрами "185000";
в строке, порядковый номер 10:
в графе 7 цифры "162497" заменить цифрами "150000";
в графе 8 цифры "547903" заменить цифрами "520500";
в графе 9 цифры "400000" заменить цифрами "439900";
дополнить строкой, порядковый номер 10-2, следующего содержания:
"10-2 Строительство   МОН 2005-  2062088 290997 500000 1271091
Межрегионального          2007
профессионального
центра по
подготовке и
переподготовке
кадров технического
и обслуживающего
труда по
нефтегазовой
отрасли в городе
Атырау Атырауской
области                                                         ";
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 8 цифры "8885186" заменить цифрами "9357783";
в графе 9 цифры "5075380" заменить цифрами "6664871";
в строке "ВСЕГО":
в графе 8 цифры "202845840" заменить цифрами "203318437";
в графе 9 цифры "161183302" заменить цифрами "162772793";

2) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
011 "Бiлiм беру және ғылым объектілерiн салу және қайта жаңарту" бағдарламасы бойынша:
төртiншi абзацтағы "195500" деген сандар "107000" деген сандармен ауыстырылсын;
сегiзiншi абзацтағы "115000" деген сандар "30000" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "135000" деген сандар "30000" деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "162497" деген сандар "150000" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Атырау облысының Атырау қаласында мұнай-газ саласы бойынша техникалық және қызмет көрсету еңбегiнiң кадрларын даярлау және қайта даярлау жөнiндегi өңiраралық кәсiптiк орталық салу 290997";
3) "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  231-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
үшiншi, тоғызыншы, оныншы және он бiрiншi абзацтардағы "және құрылысын бастау", "және құрылысын салуды бастау" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Атырау облысының Атырау қаласында мұнай-газ саласы бойынша техникалық және қызмет көрсету еңбегiнiң кадрларын даярлау және қайта даярлау жөнiндегi өңiраралық кәсiптiк орталықтың жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу және мемлекеттiк сараптамадан өткiзу.";
7-тармақтағы "Астана қаласында дарынды балаларға арналған Республикалық мектеп-интернатын," және ", Қарағанды қаласында көру проблемалары бар балалар үшiн 250 орындық мектеп-интернатын, Алматы қаласында көру проблемалары бар балалар үшiн 250 орындық мектеп-интернатын, Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетiнiң кiтапханасын," деген сөздер алынып тасталсын;
4) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының орта мерзiмдi жоспарында:
"2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
2006-2008 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде:
"Бiлiм берудi дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:

2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по программе 011 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
в абзаце четвертом цифры "195500" заменить цифрами "107000";
в абзаце восьмом цифры "115000" заменить цифрами "30000";
в абзаце девятом цифры "135000" заменить цифрами "30000";
в абзаце десятом цифры "162497" заменить цифрами "150000";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Строительство Межрегионального
профессионального центра по подготовке
и переподготовке кадров технического
и обслуживающего труда по нефтегазовой
отрасли в городе Атырау Атырауской области           290997";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год":
в  приложении 231  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в абзацах третьем, девятом, десятом и одиннадцатом слова ", начало строительства" исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"разработка проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда по нефтегазовой отрасли в городе Атырау Атырауской области.";
в пункте 7 слова "Республиканской школы-интерната для одаренных детей г. Астана," и ", школы-интерната для детей с проблемами зрения в городе Караганды на 250 мест, школы-интерната для детей с проблемами зрения в городе Алматы на 250 мест, библиотеки Евразийского национального университета имени Л.Гумилева," исключить;
4) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных  проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы:
в подразделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 1: