Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 1329 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
"1486426541" деген сандар "1574461767" деген сандармен ауыстырылсын;
"1346264262" деген сандар "1434299488" деген сандармен ауыстырылсын;
"1459532974" деген сандар "1549788332" деген сандармен ауыстырылсын;
"26893567" деген сандар "24673435" деген сандармен ауыстырылсын;
"92655243" деген сандар "90435111" деген сандармен ауыстырылсын;
"9572868" деген сандар "11793000" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кiрiстер" бөлiмiнде:
"1486426541" деген сандар "1574461767" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
"1346264262" деген сандар "1434299488" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "706092187" деген сандар "777629044" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" iшкi сыныбындағы "706092187" деген сандар "777629044" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "235992485" деген сандар "302795790" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "8857367" деген сандар "8853367" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "53430486" деген сандар "58168038" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын iшкi салықтар" сыныбындағы "576149315" деген сандар "592647684" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "273521348" деген сандар "290019717" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти" ерекшелiгiндегi "69560540" деген сандар "83632903" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года N 1329
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "1486426541" заменить цифрами "1574461767";
цифры "1346264262" заменить цифрами "1434299488";
цифры "1459532974" заменить цифрами "1549788332";
цифры "26893567" заменить цифрами "24673435";
цифры "92655243" заменить цифрами "90435111";
цифры "9572868" заменить цифрами "11793000";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1486426541" заменить цифрами "1574461767";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1346264262" заменить цифрами "1434299488";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "706092187" заменить цифрами "777629044";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "706092187" заменить цифрами "777629044";
в специфике 05 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-организаций сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "235992485" заменить цифрами "302795790";
в специфике 06 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "8857367" заменить цифрами "8853367";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "53430486" заменить цифрами "58168038";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "576149315" заменить цифрами "592647684";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "273521348" заменить цифрами "290019717";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "69560540" заменить цифрами "83632903";

28 "Шикiзат секторы ұйымдарының (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша заңды тұлғалардың) жасалған келiсiмшарттар бойынша өнiмдi бөлгендегi Қазақстан Республикасының үлесi" ерекшелiгiндегi "24336564" деген сандар "26762570" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлiмiнде:
"1459532974" деген сандар "1549788332" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "409858323" деген сандар "500113681" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы "409858323" деген сандар "500113681" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "409858323" деген сандар "500113681" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер" бағдарламасындағы "276830782" деген сандар "367086140" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "255600189" деген сандар "343635415" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншiктегi және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "7572868" деген сандар "9793000" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөлiмiндегi "26893567" деген сандар "24673435" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлiмiнде:
"92655243" деген сандар "90435111" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" деген жолдағы "9572868" деген сандар "11793000" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" санатындағы "9572868" деген сандар "11793000" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" сыныбындағы "9572868" деген сандар "11793000" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "9572868" деген сандар "11793000" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншiктегi және тау-кен әрi өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн түсiмдер" ерекшелiгiндегi "7572868" деген сандар "9793000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в специфике 28 "Доля Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "24336564" заменить цифрами "26762570";
в разделе II "Затраты":
цифры "1459532974" заменить цифрами "1549788332";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "409858323" заменить цифрами "500113681";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "409858323" заменить цифрами "500113681";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "409858323" заменить цифрами "500113681";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "276830782"
заменить цифрами "367086140";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "255600189" заменить цифрами "343635415";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "7572868" заменить цифрами "9793000";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "26893567" заменить цифрами "24673435";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "92655243" заменить цифрами "90435111";
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572868" заменить цифрами "11793000";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572868" заменить цифрами "11793000";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "9572868" заменить цифрами "11793000";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "9572868" заменить цифрами "11793000";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "7572868" заменить цифрами "9793000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан