Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 4 қазандағы N 1022 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 16 ақпандағы N 141-1 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы N 1654 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.23 N 1654 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының жергiлiктi мемлекеттiк басқару үлгi құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 4 қазандағы N 1022  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 37, 487-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының жергiлiктi мемлекеттiк басқару үлгi құрылымына:
"Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әкiмдiгі" деген 2-бөлiмде:
2 және 6-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Сәулет және қала құрылысы департаментi (басқармасы)";
"6. Тұрғын үй департаментi (басқармасы)";
мынадай мазмұндағы 1-1, 15-1 және 17-1-тармақтармен толықтырылсын:
"1-1. "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын әкiмшiлендiру департаментi (басқармасы)";
"15-1. Құрылыс департаментi (басқармасы)";
"17-1. Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаментi (басқармасы)".
2. Алматы, Астана қалаларының әкiмдерi "Жергiлiктi атқарушы органдардың штат санының лимиттерiн бекiтудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324  қаулысымен бекiтілген штат санын лимиті шегiнде осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года N 1022
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2005 года N 141-1. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года N 1654
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.10.2009 N 1654.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года N 1022 "Об утверждении типовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 37, ст. 487) следующие изменения и дополнения:
в типовую структуру местного государственного управления Республики Казахстан, утвержденную указанным постановлением:
в разделе 2 "Акимат города республиканского значения, столицы":
пункты 2 и 6 изложить в следующей редакции:
"2. Департамент (Управление) архитектуры и градостроительства";
"6. Департамент (Управление) жилья";
дополнить пунктами 1-1, 15-1 и 17-1 следующего содержания:
"1-1. Департамент (Управление) администрирования специальной экономической зоны "Астана - новый город";
"15-1. Департамент (Управление) строительства";
"17-1. Департамент (Управление) энергетики и коммунального хозяйства".
2. Акимам городов Алматы, Астаны принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления, в пределах лимита штатной численности, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан