Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 қыркүйектегі N 509б Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне  және "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына  мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы бойынша:
көрсетілген қаулыға  401-қосымшада :
6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 4-жолдағы "екі залға конференц-жүйесін сатып алу және орнату" деген сөздер "бір залға конференц-жүйесін сатып алу және орнату; саны 4 бірлік автокөлік құралдарын сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы "Қазақстан Республикасы" деген сөздерден кейін "Президентінің," деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2005 года N 509б
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и   Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующие изменение и дополнение:
по Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан:
в приложении 401 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
в строке, порядковый номер 4, слова "в двух залах" заменить словами "в одном зале; приобретение автотранспортных средств в количестве 4 единиц";
в строке, порядковый номер 6, после слов "очередных выборов" дополнить словом "Президента,".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан