Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 қарашадағы N 509д Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға  93-қосымшада :
1) "Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі ic-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмipi 2-жолда бipiншi абзацтағы "компоненті бойынша  техникалық көмек беру және облыстық және аудандық деңгейдегі консультанттарды оқыту үшін жергілікті консалтингтік компанияның, 3 шетелдік және 3 жергілікті жеке консультанттардың қызмет көрсетуін" деген сөздер "жөніндегі компонент шеңберінде облыстық және аудандық деңгейдегі консультанттарды оқытуды өткізу үшін жергілікті консалтингтік компанияның консультациялық қызметтерін" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші, үшінші, төртінші, абзацтар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу бойынша конкурстар өткізу туралы хабарландыруларға ақы төлеу.";
7-тармақта:
"30", "200" деген сандар тиісінше "15", "100" деген сандармен ауыстырылсын;
үшіншi, төртіншi, бесінші абзацтар алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулыға 114-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны icкe асыру жөніндегі ic-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмipi 8-жолының 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын мыналар үшін ұлғайту:
республиканың аудан орталықтарында 161 ауылдық ақпараттық-консультациялық орталықтарды дамыту және олардың жұмыс icтeуi;
"Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамының облыстық өкілдіктері үшін материалдық-техникалық құралдар сатып алу.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерді ақпараттық-консультациялық және маркетингтік қызметтермен қамту ауқымын кеңейту;";
3) көрсетілген қаулыға 122-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны icкe асыру жөніндегі ic-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмipi 3-жолының 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Операциялық шығыстарға ақы төлеуді қоса алғанда, жобаны icкe асыру үшін саны 18 адам жергілікті консультанттардың қызметтерін сатып алу.
Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу жөнінде конкурстар өткізу туралы хабарландыруларға ақы төлеу.
Қарыз бергені үшiн Дүниeжүзiлiк Банкке біржолғы комиссиялық алым төлеу.
Офис жабдығын сатып алу.
Ақпараттық семинарлар өткізу.
Білім тарату жүйесін құру.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2005 года N 509д
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующие изменения и дополнения:
по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
в  приложении 93 к указанному постановлению:
1) в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы:
в строке, порядковый номер 2, в абзаце первом слова "3 иностранных и 3 местных индивидуальных консультантов для оказания технической помощи и" заменить словом "для";
абзацы второй, третий, четвертый исключить;
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"Оплата объявлений о проведении конкурсов по закупке товаров, работ и услуг.";
в пункте 7:
цифры "30", "200" заменить соответственно цифрами "15", "100";
абзацы третий, четвертый, пятый исключить;
2) в  приложении 114 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"Увеличение уставного капитала акционерного общества "Казагромаркетинг" для:
развития и функционирования 161 сельского информационно-консультационного центра в районных центрах республики;
приобретения материально-технических средств для областных представительств акционерного общества "Казагромаркетинг".";
пункт 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"- расширение диапазона охвата сельхозтоваропроизводителей информационно-консультационными и маркетинговыми услугами;";
3) в  приложении 122 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"Приобретение услуг местных консультантов для реализации проекта в количестве 18 человек, включая оплату операционных расходов.
Оплата объявлений о проведении конкурсов по закупке товаров, работ и услуг.
Оплата одноразового комиссионного сбора Всемирному Банку за предоставление займа.
Приобретение офисного оборудования.
Проведение информационных семинаров.
Создание системы распространения знаний.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. Күтілетін нәтижелер: 18 консультант тарта отырып, жобаның үйлестіру орталығы құрылатын, бастапқыда 30 консультант тарта отырып, білім беру және тарату жүйесі құрылатын болады.";
4) көрсетілген қаулыға 125-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны icкe асыру жөніндегі ic-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмipi 1-жолының 5-бағанында:
біріншi абзацтағы "Құрылыс жүретін орнының аумағында" деген сөздер алынып тасталсын;
екінші абзацта:
"нeгiзгi корпусының орталық блогын" деген сөздер "негізгі, тұрғын үй-өндірістік корпустарын, өндірістік цехын, санитарлық-өткізу пунктін, қоймасын, гаражы мен шеберханаларын, қазандығын, сорғысын, энергия блогын, бақылау-өткізу пунктін, жылыжай-көшетхана кешенін" деген сөздермен ауыстырылсын;
"санитариялық-карантиндік аймағы мен санитария-өткізу пункті бар" деген сөздер алынып тасталсын;
"жобалау" деген сөздің алдынан "әзірленген" деген сөзбен толықтырылсын;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Күтілетін нәтижелер: Өсімдіктер мен жануарлардың генетикалық ресурстары ұлттық қоймасының негізгі, тұрғын үй-өндірістік корпустарын, өндірістік цехын, санитарлық-өткізу пунктін, қоймасын, гаражы мен шеберханаларын, қазандығын, сорғысын, энергия блогын, бақылау-өткізу пунктін, жылыжай-көшетхана кешенін салу үшін жобалау-сметалық құжаттамасы әзірленетін, әзірленген жобалау-сметалық құжаттаманың сараптамасы жүргізілетін болады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

"7. Ожидаемые результаты: будет создан координационный центр проекта с привлечением 18 консультантов, создана система передачи и распространения знаний - с первоначальным привлечением 30 консультантов.";
4) в  приложении 125 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1:
в абзаце первом слова "территории застройки;" исключить;
в абзаце втором:
слова "центрального блока основного корпуса" заменить словами "основного, жилищно-производственного корпусов, производственного цеха, санитарно-пропускного пункта, склада, гаража и мастерских, котельной, насосной, энергоблока, контрольно-пропускного пункта, теплично-парникового комплекса";
слова "с санитарно-карантинной зоной и зоной санитарно-пропускного пункта;" исключить;
после слова "экспертизы" дополнить словом "разработанной";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты: будет разработана проектно-сметная документация для строительства основного, жилищно-производственного корпусов, производственного цеха, санитарно-пропускного пункта, склада, гаража и мастерских, котельной, насосной, энергоблока, контрольно-пропускного пункта, теплично-парникового комплекса Национального хранилища генетических ресурсов растений и животных, проведена экспертиза разработанной проектно-сметной документации.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан