А.Е. Қожақов, Н.Ғ. Айдаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 9 Қаулысы
Ескерту. Тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.08.03.  N 656 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Асан Егінбайұлы Қожақовтың Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетi Төрағасының орынбасары - Атқарушы хатшысы лауазымындағы өкiлеттiгінiң мерзiмi ұзартылсын.
2. Қазақстан Республикасынан:
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы Атқарушы комитетiнiң Ұйымдастыру департаментi директорының орынбасары - бөлiм бастығы лауазымына Фархат Шахафутдинұлы Әбдiхалықов.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.08.03.  N 656 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О Кожакове А.Е., Айдарове Н.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 9
Сноска. Название с изменением, внесенным постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2007 года  N 656 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Продлить срок полномочий Кожакова Асана Егинбаевича на должности заместителя Председателя Исполнительного комитета - Исполнительного секретаря Содружества Независимых Государств.
2. Направить от Республики Казахстан:
Айдарова Наурыза Губайдуллаевича - на должность заместителя директора - начальника отдела Департамента по сотрудничеству в сфере безопасности и противодействия новым вызовам и угрозам Исполнительного комитета Содружества Независимых Государств.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2007 года  N 656 .
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан