Шетелде тұратын отандастарды қолдаудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 24 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
"Шетелде тұратын отандастарды қолдаудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 21 қарашадағы N 1673  Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Шетелде тұратын отандастарды қолдаудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттiк органдар мен ұйымдар (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шаралардың iске асырылуын қамтамасыз етсiн және Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiне жыл сайын, 15 маусымнан және 15 желтоқсаннан кешіктiрмей Жоспар iс-шараларының орындалуы туралы ақпарат ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi жыл сайын, 25 маусымнан және 25 желтоқсаннан кешiктiрмей Қазақстан Республикасының Үкiметiне Жоспар iс-шараларының орындалуы туралы жиынтық ақпарат ұсынуды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 6 қаңтардағы
N 24 қаулысымен
бекiтiлген
Шетелде тұратын отандастарды қолдаудың

Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы поддержки соотечественников, проживающих за рубежом, на 2005-2007 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 24. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В целях реализации  Указа Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2005 года N 1673 "О Государственной программе поддержки соотечественников, проживающих за рубежом, на 2005-2007 годы" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Государственной программы поддержки соотечественников, проживающих за рубежом, на 2005-2007 годы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам и организациям (по согласованию) обеспечить реализацию мероприятий, предусмотренных Планом, и представлять в Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан ежегодно, не позднее 15 июня и 15 декабря, информацию о выполнении мероприятий Плана.
3. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить представление в Правительство Республики Казахстан ежегодно, не позднее 25 июня и 25 декабря, сводной информации о выполнении мероприятий Плана.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 января 2006 года N№24
Сноска. План с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 16 февраля 2007 года N  117 ; от 10 мая 2007 года N  373 .
План мероприятий по реализации Государственной
программы поддержки соотечественников, проживающих

2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын
iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.02.16. N  117 , 2007.05.10. N  373 қаулыларымен.
Р/с
N
Іс-шаралар
Аяқталу
нысаны
Орындалуына
жауаптылар
Орындау мерзімі
Болжамды
шығыстар,
мың теңге
2005
2006
2007
Қаржы-
ландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1. Шетелде тұратын отандастарды қолдау мәселелерi
жөнiндегi нормативтiк құқықтық базаны жетiлдiру
1
Тәуелсіз
Мемлекет-
тер Достасты-
ғына мүше
мемлекет-
термен
азаматтық
алудың
оңайлатыл-
ған тәрті-
бі туралы
халықара-
лық шарт-
тардың
жобаларын
әзірлеу
Халық-
аралық
шарт-
тардың
жобала-
ры
Еңбекмині
(жинақтау),
СІМ
Конта-
гентпен
келісім
бойын-
ша,
2006
жылдың
екінші
жартысы
Талап
етілмейді
-
2
Көшi-қон
проблема-
лары
бойынша
халықара-
лық
шарттардың
жобаларын
әзiрлеу
Халық-
аралық
шарттың
жобасы,
ҚР
Yкiмет
ҚХР
Yкiметi
арасында-
ғы қоныс
аудару
процесiн
реттеу
және
қоныс
аударушы-
лардың
құқықта-
рын
қорғау
туралы
келiсiм-
нiң
жобасы
Еңбекминi
(жинақтау),
СIМ
Конта-
гентпен
(келi-
сiм
бойынша
Талап
етiлмейдi
-
3
алынып тасталды
4
"Шетелде
тұратын
отандас-
тардың
жағдайы
және олар-
ды қолдау
жөніндегі
шараларды
іске асы-
ру" атты
талдамалық
баяндаманы
дайындау
ҚР Үкіметіне ақпарат
МАСМ (жинақтау),
Еңбекмині,
СІМ, ДҚҚ
(келісім
бойынша)
Жыл
сайын,
25
желтоқ-
сан
2005 ж.-
1350
2006 ж.-
1423
2007 ж.-
1423
Респуб-
ликалық
бюджет
2. Шетелде тұратын отандастармен тығыз экономикалық
қарым-қатынастар орнату үшiн жағдай жасау
1
Шетелде
тұратын
отандас-
тардың
әлеумет-
тік эконо-
микалық
жағдайы
жөнінде
әлеуметтік
зерттеулер
(терең
сұхбат)
жүргізу:
Ресей,
Қытай,
Орталық
Азия, Еуропа
елдері
ҚР
Үкіметіне
ақпарат
МАСМ
(жинақтау),
СІМ, ДҚҚ
(келісім
бойынша)
2005
жылғы
25
желтоқ-
сан
2006
жылғы
25
желтоқ-
сан
2007
жылғы
25
желтоқ-
сан
2005 ж.-
1050
2006 ж.-
1260
2007 ж. -
2523
Респуб-
ликалық
бюджет
2
Қазақ
диаспора-
сының
бизнес өкілдері-
мен сауда-
экономика-
лық байла-
ныстарды
дамыту
жөніндегі
жұмысты
жалғастыру
МАСМ-ға
ақпарат
ИСМ
(жинақтау),
СІМ,
Еңбекмині
"Казинвест"
ЖАҚ
(келісім)
бойынша
Жыл
сайын
15
желтоқ-
сан
Талап
етілмейді
3
Шетелде
тұратын
отандас-
тардың
экономика-
лық әлеу-
етi мен
инвести-
циялық
мyдделерiн
ескере
отырып,
олардың
капитал-
дарын
қатыстыра
отырып,
бiрлескен
кәсiпорын-
дар құруға
жәрдемдесу
Келісім-
нің
жобасы
ИСМ
(жинақтау),
СІМ
Жыл
сайын,
4
тоқсан
Талап
етiлмейдi
3. Шетелде тұратын отандастармен тұрақты негiзде
мәдени-гуманитарлық байланыстарды ұстау үшiн жағдай жасау
1
"Шетелдегі
диаспора-
ладың
қалыптасу
кезеңдері"
атты әлеу-
меттік
зеттеулер
жүргізу
ҚР
Үкіметіне
ақпарат
МАСМ
(жинақтау),
СІМ
2005
жылғы
25
маусым
2007
жылғы
25
маусым
2005 ж.-
1350
-
Респуб-
ликалық
бюджет
2
"Шетелдегі
қазақ
диаспора-
сының
жұмыспен
қамтылу
проблема-
лары" атты
әлеуметтік
зерттеу
жүргізу
ҚР
Үкіметіне
ақпарат
МАСМ
(жинақтау),
СІМ

за рубежом, на 2005-2007 годы
N
п/п
Мероприятия
Форма
завер-
шения
Ответ-
ственные
за
испол-
нение
Сроки
испол-
нения
Предпола-
гаемые
расходы,
тыс. тг
2005
2006
2007
Источник
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
7
1. Совершенствование нормативной правовой базы по вопросам
поддержке соотечественников, проживающих за рубежом
1
Разработка
проектов
международ-
ных догово-
ров об уп-
рощенном по-
рядке приоб-
ретения
гражданства
с государст-
вами-членами
Содружества
Независимых
Государств
Проекты
между-
народных
дого-
воров
МТСЗН
(созыв),
МИД
По сог-
ласованию
с конта-
гентом,
вторая
половина
2006 года
Не тре-
буется
-
2
Разработка
проектов
международ-
ных догово-
ров по проб-
лемам мигра-
ции
Проект
междуна-
родного
дого-
вора,
проект
согла-
шения
между
Прави-
тельст-
вом РК и
Правите-
льством
КНР о
регули-
ровании
процесса
пересе-
ления и
защиты
прав
пересе-
ленцев
МТСЗН
(созыв)
МИД
По согла-
сованию с
конта-
гентом
Не тре-
буются
-
3
(исключена -   от 16 февраля 2007 года N  117)
4
Подготовка
аналитичес-
кого доклада
"Положение
соотечестве-
нников, про-
живающих за
рубежом, и
реализация
мер по их
поддержке"
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
РК
МКИС
(созыв),
МТСЗН,
МИД,
ВАК (по
согласо-
ванию)
25
декабря,
ежегодно
2005 г. -
1350
2006 г. -
1423
2007 г. -
1423
Респуб-
ликанский бюджет
2. Создание условий для налаживания тесных экономических
контактов с соотечественниками, проживающими за рубежом
1
Проведение
социологиче-
ских иссле-
дований
(глубинное
интервью) по
проблемам
социально-
экономичес-
кого положе-
ния сооте-
чественни-
ков, прожи-
вающих за
рубежом:
Россия, Ки-
тай Центра-
льная Азия,
Страны
Европы
Инфор-
мация в
Прави-
тельство
РК
МКИС
(созыв),
МИД,
ВАК (по
согласо-
ванию)
25
декабря
2005 года
2005 г. -
1050
Респуб-
ликанский бюджет
25
декабря
2006 года
2006 г. -
1260
25
декабря
2007 года
2007 г. -
2523
2
Продолжение
работы по
развитию
торгово-эко-
номических
связей с
представите-
лями бизнеса
из казахской
диаспоры
Инфор-
мация
в МКИС
МИТ
(созыв),
МИД,
МТСЗН,
ЗАО
"Казин-
вест"
(по
согласо-
ванию)
ежегодно
15
декабря
Не тре-
буются
-
3
Содействие в
создании
совместных
предприятий
с участием
капиталов
зарубежных
соотечестве-
нников с
учетом их
экономичес-
кого потен-
циала и ин-
вестиционных
интересов
Проект
согла-
шения
МИТ
(созыв),
МИД
4-квар-
тал
2006
года
Не тре-
буются
-
3. Создание условий для поддержания на постоянной основе
культурно-гуманитарных связей с соотечественниками,
проживающими за рубежом
1
Проведение
социологиче-
ских иссле-
дований
"Этапы фор-
мирования
диаспор за
рубежом"
Инфор-
мация в
Прави-
тельст-
во РК
МКИС
(созыв),
МИД
25 июня
2005
года
25 июня
2007
года
2005 г.-
1350
-
Респуб-
ликанский бюджет
2
Провести со-
циологичес-
кое исследо-
вание
"Проблемы
занятости
казахской
диаспоры
за рубежом"
Инфор-
мация в
Прави-
тельст-
во РК
МКИС
(созыв),
МИД
25
декабря

2006
жылғы
25
маусым
-
2006 ж.-
1260
-
Респуб-
ликалық
бюджет
3
ҚР
Үкіметінің
жанынан
Шетелде
тұратын
отандас-
тардың
істері
жөніндегі
комиссияны
құру
ҚР
Үкіметі
қаулысы-
ның
жобасы
МАСМ
(жинақтау),
СІМ,
Еңбекмині,
БҒМ, ҚР
Парламенті-
нің
Көші-қон
және отан-
дастармен
байланыс
жөніндегі
бірлескен
комиссия
(келісім
бойынша),
ДҚҚ
(келісім
бойынша)
2005
жылғы
4
тоқсан
Талап
етілмейді
-
4
Шетелде
тұратын
отандас-
тардың
істері
жөніндегі
комиссия-
ның жұмы-
сын қамта-
масыз ету
Бұйрық
МАСМ
(жинақтау),
СІМ
Жыл
сайын
25
желтоқ-
сан
2005 ж.-
1094
2006 ж.-
1050
2007 ж. -
1050
Респуб-
ликалық
бюджет
5
Қазақ
диаспорасы
тығыз
орналасқан
елдерде
Қазақстан
Республи-
касының
елшiлiктер
жанынан
ұлттық
мәдени
орталық-
тарды құру
жөнiнде
ұсыныс
енгiзу
МАСМ-ға
ұсыныстар
СІМ
(жинақтау),
ДҚҚ
(келісім
бойынша)
2007
жылғы
ақпан-
тамыз
Талап
етілмейді
-
6
"Туған
тiл"
мамандан-
дырылған
альманахын
шығаруды
ұйымдас-
тыру
Бұйрық
МАСМ
(жинақтау),
СІМ, БҒМ,
ДҚҚ
(келісім
бойынша)
Жыл
сайын,
2, 4
тоқ-
сан
2005 ж.-
3000
2006 ж.-
3150
2007 ж. -
3150
Респуб-
ликалық
бюджет
7
Қазақ
диаспорасы
өкiлдерi-
нiң
қатысуымен
халықара-
лық ақын-
дар мүшәй-
расын
өткiзу
Бұйрық
МАСМ
(жинақтау),
СІМ,
ДҚҚ
(келісім
бойынша)
Жыл
сайын,
3 тоқ-
сан
2005 ж.-
1884
2006 ж.-
1919
2007 ж. -
1878
Респуб-
ликалық
бюджет
4. Шетелде тұратын отандастарды ақпараттық қамтамасыз ету
1
"Мемлекет-
тiк сатып
алу туралы"
Қазақстан
Республи-
касы
Заңының
талаптары-
на сәйкес
"Caspio-
net" спутниктiк
арнасының
хабар таратуын
қамтамасыз
ету (жақын
шетел аумағында,
отандастар
тығыз
орналасқан
жерлерде
отандық
түрлi жанрлы
телерадио
бағдарла-
маларын,
фильмдердi
және өзге
де өнiмдi
трансля-
циялау
Бұйрық
МАСМ
Жыл
сайын,
1 тоқ-
сан
2005 ж.-
440439
2006 ж.-
454428
2007 ж. -
454428
Респуб-
ликалық
бюджет
2
Ресей
Федерация-
сының,
Өзбекстан
Республи-
касының,
Қырғызстан
Республи-
касының,
Қытай
Халық
Республи-
касының
(Шыңжан-
Ұйғыр автономия-
лық ауданы)
Қазақстан-
мен шека-
ралас
облыстары-
на теледидар
және радио
бағдарла-
маларының
таратылу
аймағын
кеңейту
мәселеле-
рiн шешу
жөнiндегi
жұмыс тобын құру
ҚР
Премьер-
Министрі-
нің өкімі
МАСМ
(жинақтау),
СІМ
2007
жылғы
2
тоқсан
Талап
етілмейді
-
3
ТМД-ға
мүше елдер
аумағында
баспа өнiмдерiн
тарату
үшiн
қолайлы
жағдайды
қамтамасыз
ету мақса-
тында
почта
тарифтерiн
өзара
төмендету-
ге және
мерзiмдi
басылымдар
мен кiтап
өнiмдерiн
жеткiзу
жөнiнде
жеңiлдiк-
тер беруге
бағыттал-
ған келi-
сiмнiң
жобасын
әзiрлеу
Келісім-
нің
жобосы
МАСМ
(жинақтау),
ККМ, БҒМ,
СІМ
2006
жылғы
2
тоқсан
Талап
етілмейді
-
4
Қазақ
диаспора-
сының
өзекті
мәселелерi
жөнiндегi
әдебиет-
тердi әзiрлеу
және
шығару
Бұйрық
МАСМ
(жинақтау),
СІМ
жыл
сайын
2005 ж.-
2860
2006 ж.-
3003
2007 ж. -
3000
Респуб-
ликалық
бюджет
5. Шетелде тұратын отандастарды Қазақстан Республикасының
оқу орындарында бiлiм алуға дайындау үшiн жағдай жасау
1
Қазақ
диаспорасы
өкiлдерiне
жоғары оқу
орындарына
және олар-
дың даяр-
лық бөлiм-
дерiне түсу үшiн
квота бөлу
МАСМ-ға
ақпарат
БҒМ
(жинақтау),
СІМ
Жыл
сайын,
15
маусым,
15
желтоқ-
сан
2005 ж.-

2006
года
-
Респуб-
ликанский бюджет
2006 г. -
1260
-
3
Создание при
Правительст-
ве РК Комис-
сии по делам
соотечестве-
нников, про-
живающих за
рубежом
Проект
поста-
новле-
ния РК
МКИС
(созыв),
МИД,
МТСЗН,
МОН,
объеди-
ненная
комиссия
по миг-
рации и
связям с
сооте-
чествен-
никами
Парла-
мента
РК (по
согласо-
ванию,
ВАК (по
согласо-
ванию)
2005
года
4-квар-
тал
Не тре-
буются
-
4
Обеспечение
работы Коми-
ссии по де-
лам сооте-
чественни-
ков, прожи-
вающих за
рубежом
Приказ
МКИС
(созыв),
МИД
ежегодно
25
декабря
2005г.-
1094
2006г.-
1050
2007г.-
1050
Респуб-
ликанский бюджет
5
Внесение
предложения
по созданию
национально-
культурных
центров при
посольствах
Республики
Казахстан
в странах
компактного
проживания
казахской
диаспоры
Предло-
жения в
МКИС
МИД
(созыв),
ВАК (по
согласо-
ванию)
февраль-
август
2007
года
Не тре-
буются
-
6
Организация
выпуска спе-
циализирова-
нного альма-
наха "Туған
тіл"
Приказ
МКИС
(созыв),
МИД,
МОН, ВАК
(по
согласо-
ванию)
еже-
годно,
2,4-ква-
ртал
2005 г. -
3000
2006 г. -
3150
2007 г. -
3150
Респуб-
ликанский бюджет
7
Проведение
международ-
ных мушайра
поэтов с
участием
представите-
лей казахс-
кой диаспоры
Приказ
МКИС
(созыв),
МИД,
ВАК (по
согласо-
ванию)
ежегодно,
3-квар-
тал
2005 г. -
1884
2006 г. -
1878
2007 г. -
1919
Респуб-
ликанский бюджет
4. Информационное обеспечение соотечественников,
проживающих за рубежом
1
Обеспечение
вещания
спутникового
канала
"Caspionet"
(трансляция
отечествен-
ных разно-
жанровых те-
лепрограмм,
фильмов и
иной продук-
ции на тер-
ритории
ближнего за-
рубежья, в
местах ком-
пактного
проживания
соотечестве-
нников) в
соответствии
с требовани-
ями Закона
РК "О госу-
дарственных
закупках"
Приказ
МКИС
ежегодно,
1 квартал
2005 г. -
440439
2006 г. -
454428
2007 г. -
454428
Респуб-
ликанский бюджет
2
Создание ра-
бочей группы
по решению
вопросов
расширения
зон вещания
государстве-
нных прог-
рамм телеви-
дения и ра-
дио на соп-
редельные с
Казахстаном
области Рос-
сийской Фе-
дерации,
Республики
Узбекистан,
Республики
Кыргызстан,
Китайской
Народной
Республики
(Синьцзян-
Уйгурский
автономный
район)
Распо-
ряжение
Премьер-Министра РК
МКИС
(созыв),
МИД
2 квартал
2007 года
Не тре-
буются
-
3
Разработка
проекта сог-
лашения в
целях обес-
печения бла-
гоприятных
условий для
распростра-
нения печат-
ной продук-
ции на тер-
ритории го-
сударств-
членов СНГ,
направленно-
го на взаим-
ное снижение
почтовых та-
рифов и пре-
доставление
льгот по
доставке пе-
риодических
изданий и
книжной про-
дукции
Проект
согла-
шения
МКИС
(созыв),
МТК,
МОН, МИД
2 квартал
2006 года
Не тре-
буются
-
4
Разработка и
выпуск лите-
ратуры по
актуальным
вопросам ка-
захской ди-
аспоры
Приказ
МКИС
(созыв),
МИД
ежегодно
2005 г. -
2860
2006 г. -
3003
2007 г. -
3000
Респуб-
ликанский бюджет
5. Создание условий для подготовки соотечественников,
проживающих за рубежом, к обучению в учебных заведениях
Республики Казахстан
1
Выделение
квоты пред-
ставителям
казахской
диаспоры
для поступ-
ления в вузы
и их подго-
товительные
отделения
Информа-
ция в
МКИС
МОН
(созыв),
МИД
15 июня,
15
декабря
ежегодно
2005 г. -

100082
2006 ж.-
101681
2007 ж.-
130681
Респуб-
ликалық
бюджет
2
Алыс және
жақын шет
елдердегi
қазақ мектепте-
рiн оқу-
лықтармен,
оқу-әдiс-
темелiк құралдар-
мен қамта-
масыз ету
МАСМ-ға
ақпарат
БҒМ
(жинақтау),
СІМ
Жыл
сайын,
15
маусым,
15
желтоқ-
сан
2005 ж.-
23228
2006 ж.-
17969
2007 ж.-
8594
Респуб-
ликалық
бюджет
3
Қазақ
диаспорасы
үшiн қазақ
тiлiн жеделдетiп
үйрету
жөнiндегi
сөздiктер-
дi, оқу-
лықтарды,
оқу-әдiс-
темелiк
құралдарды
әзiрлеу
және
шығару
Бұйрық
МАСМ
(жинақтау),
БҒМ, ДҚҚ
(келісім
бойынша)
Жыл
сайын,
желтоқ-
сан
2005 ж.-
4260
2006 ж.-
3473
2007 ж. -
3473
Респуб-
ликалық
бюджет
6. Шетелдiк қазақ диаспорасының бiрiгуiне жәрдемдесу
1
Қазақтар-
дың кiшi
құрылтай-
ларын
өткiзу
ҚР
Үкіметіне
ақпарат
МАСМ
(жинақтау),
СІМ, ДҚҚ
(келісім
бойынша)
Жыл
сайын,
25
маусым
2005 ж.-
1000
2006 ж.-
3000
Респуб-
ликалық
бюджет
2
Қазақ
диаспора-
сының проблема-
лары
бойынша
республи-
калық
(өңiрлiк)
конферен-
циялар, семинар-
лар,
кеңестер,
дөңгелек
үстелдер өткiзу
Бұйрық
МАСМ
(жинақтау),
СІМ,
Еңбекмині,
БҒМ, ДҚҚ
(келісім
бойынша)
Жыл
бойы
2005 ж.-
7250
2006 ж.-
6000
2007 ж. -
5868
Респуб-
ликалық
бюджет
3
Еуропа
елдерiнде
тұратын
қазақ
жастарының
өнер және
спорт фестиваль-
дерiн
өткiзу
ҚР
Үкіметіне
ақпарат
МАСМ
(жинақтау),
СІМ, ДҚҚ
(келісім
бойынша)
2005
жыл,
2007
жыл
25
желтоқ-
сан
2005 ж.-
2742
-
2007 ж.-
6209
Респуб-
ликалық
бюджет
4
Шетелде
тұратын
отандас-
тардың
халықтық
шығармашы-
лығы
фестивалiн
өткiзу
ҚР
Үкіметіне
ақпарат
МАСМ
(жинақтау),
СІМ, ДҚҚ
(келісім
бойынша)
2006
жылғы
25
желтоқ-
сан
-
2006 ж.-

100082
2006 г. -
101681
2007 г. -
130681
Респуб-
ликанский бюджет
2
Обеспечение
учебниками,
учебно-мето-
дическими
пособиями
казахских
школ ближне
и дальнего
зарубежья
Информа-
ция в МКИС
МОН (созыв), МИД
15 июня,
15
декабря
ежегодно
2005 г. -
23228
2006 г. -
17969
2007 г. -
8594
Респуб-
ликанский бюджет
3
Разработка и
выпуск сло-
варей, учеб-
ников, учеб-
но-методиче-
ских пособий
для казахс-
кой диаспоры
по интенсив-
ному обуче-
нию казахс-
кому языку
Приказ
МКИС
(созыв),
МОН,
ВАК (по
согласо-
ванию)
Еже-
годно,
декабрь
2005 г. -
4260
2006 г. -
3473
2007 г. -
3473
Респуб-
ликанский бюджет
6. Содействие в консолидации зарубежной казахской диаспоры
1
Проведение
малых курул-
таев казахов
Инфор-
мация в
Прави-
тельст-
во РК
МКИС
(созыв),
МИД,
ВАК (по
согласо-
ванию)
25 июня,
ежегодно
2005 г. -
1000
2006 г. -
3000
Респуб-
ликанский бюджет
2
Проведение
республикан-
ских (регио-
нальных)
конференций,
семинаров,
совещаний,
круглых сто-
лов по проб-
лемам казах-
ской диаспо-
ры
Приказ
МКИС
(созыв),
МИД,
МТСЗН,
МОН,
ВАК (по
согласо-
ванию)
В течение
года
2005 г. -
7250
2006 г. -
6000
2007 г. -
5868
Респуб-
ликанский бюджет
3
Проведение
фестивалей
искусств и
спорта
казахской
молодежи,
проживающей
в странах
Европы
Информа-
ция в
Прави-
тельство
РК
МКИС
(созыв),
МИД,
ВАК (по
согласо-
ванию)
2005 год,
2007 год
25
декабря
2005 г. -
6209
-
2007 г. -
6209
Респуб-
ликанский бюджет
4
Проведение
фестиваля
народного
творчества
соотечест-
венников,
проживающих
за рубежом
Информа-
ция в
Правите-
льство
РК
МКИС
(созыв),
МИД,
ВАК (по
согласо-
ванию)
25
декабря
2006 года
-
2006 г. -

2385
Респуб-
ликалық
бюджет
Жиыны:
2005-
591589
2006-
601910
2007-
622318
*Ескертпе: 2007 жылға арналған республикалық бюджет есебiнен қаржыландырылатын iс-шаралар бойынша шығыстар көлемi тиiстi қаржы жылына арналған "Республикалық бюджет туралы" ҚР Заңына сәйкес анықталатын болады.
МАСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi;
СIМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi;
БҒМ - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi;
ЭБЖМ  Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi;
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi;
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi;
Еңбекминi - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi;
АБА - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi;
ДҚҚ - Дүниежүзi қазақтарының қауымдастығы.

2385
Респуб-
ликанский бюджет
ИТОГО:
2005 -
591589
2006 -
601910
2007* -
622318
*Примечание: Объем расходов по мероприятиям, финансируемым за счет средств республиканского бюджета на 2007 год, будет определяться в соответствии с Законом РК "О республиканском бюджете" на соответствующий финансовый год.
МКИС - Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
ВАК - Всемирная ассоциация казахов