Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы N 39 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi"
әкiмшiсi бойынша:
031 "Гидротехникалық құрылысты қайта жаңарту" бағдарламасында:
"Алматы облысы Балқаш ауданы Ақдала суару алқабының бас коллекторын (БКЖ) қайта жаңарту" деген жолдағы "50000" деген сандар "140236" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысының Терiс-Ащыбұлақ су қоймасы бөгетiнiң сейсмикалық тұрақтылығын арттыру" деген жолдағы "200000" деген сандар "270000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаныш Сәтпаев атындағы каналдың" N 7 (3-агрегат), 11 (1), 12 (3), 15 (4), 18 (3), 19 (1), 22 (3) сорғы станцияларының негiзгi
технологиялық жабдығын қайта жаңарту" деген жолдағы "400000" деген сандар "50810" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы Талас ауданы суармалы жүйесiнiң Ойық суару алқабы магистральды арнасының сол жақ тармағын қайта жаңарту" деген жолдағы "32910" деген сандар "43240" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жәнiбек ауданында Жәнiбек сорғы станциясын, магистральды және тарату арналарын қайта жаңарту" деген жолдағы "26270" деген сандар "32389" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы Қостанай ауданында Сергеев гидроторабын қайта жаңарту (1-кезегi)" деген жолдағы "35060" деген сандар "47185" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Қазалы ауданының Қазалы сол жағалау магистральды каналын ПК 137+12-ден бастап ПК-ге дейiн қайта жаңарту" деген жолдағы "24353" деген сандар "74353" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Түркiстан магистральды арнасын ПК 8-ден ПК 338-ге дейiн бас арнасын қайта жаңарту, 1 кезегi" деген жолдағы "35000" деген сандар "82425" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласында Бадам өзенiндегi "Қос диiрмен" су жиналғы торабын қайта жаңарту" деген жолдағы "40000" деген сандар "102955" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы
N 917  қаулысында :

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года N 39
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 031 "Реконструкция гидротехнических сооружений":
в строке "Реконструкция главного коллектора (ГКС) Акдалинского массива орошения Балхашского района Алматинской области" цифры "50000" заменить цифрами "140236";
в строке "Повышение сейсмоустойчивости плотины Терс-Ащибулакского водохранилища Жамбылской области" цифры "200000" заменить цифрами "270000";
в строке "Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций N 7 (3-й агрегат), 11 (1), 12 (3), 15 (4), 18 (3), 19 (1), 22 (3) "Канала имени Каныша Сатпаева" цифры "400000" заменить цифрами "50810";
в строке "Реконструкция левой ветки магистрального канала Уюкской оросительной системы Таласского района Жамбылской области" цифры "32910" заменить цифрами "43240";
в строке "Реконструкция Жаныбекской насосной станции, магистральных и распределительных каналов в Жанибекском районе Западно-Казахстанской области" цифры "26270" заменить цифрами "32389";
в строке "Реконструкция Сергеевского гидроузла (1-я очередь) в Костанайском районе Костанайской области" цифры "35060" заменить цифрами "47185";
в строке "Реконструкция Казалинского ЛМК Казалинского района Кызылординской области с ПК 137+12 по ПК" цифры "24353" заменить цифрами "74353";
в строке "Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК-8 по ПК-338 (I-очередь) в Ордабасинском районе Южно-Казахстанской области" цифры "35000" заменить цифрами "82425";
в строке "Реконструкция водозаборного узла "Косдирмен" на реке Бадам в городе Шымкенте Южно-Казахстанской области" цифры "40000" заменить цифрами "102955";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы":

көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005-2007 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
"2005-2007 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
2005-2007 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде:
"2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк аграрлық азық-түлiк бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттiк нөмiрi 57-жолда:
7-бағандағы "32910" деген сандар "43240" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "16330" деген сандар "6000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 58-жолда:
5-бағандағы "92420" деген сандар "98539" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "26270" деген сандар "32389" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 59-жолда:
5-бағандағы "71354" деген сандар "71355" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "35060" деген сандар "47185" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "12124" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 60-жолда:
5-бағандағы "162750" деген сандар "130708" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "24353" деген сандар "74353" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "135847" деген сандар "53805" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 64-жолда:
5-бағандағы "135021" деген сандар "135060" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "35000" деген сандар "82425" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "63361" деген сандар "15975" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 65-жолда:
5-бағандағы "185305" деген сандар "185055" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "40000" деген сандар "102955" деген сандармен ауыстырыл сын;
8-бағандағы "82755" деген сандар "19550" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "4510835" деген сандар "4699789" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "7836330" деген сандар "7621243" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламалардан тыс" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 159-жолда:
4-бағандағы "2004-2007" деген сандар "2004-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "0" деген сан "50000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "50000" деген сандар "140236" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "50000" деген сандар "18984" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "59220" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 160-жолда:
5-бағандағы "678280" деген сандар "588570" деген сандармен ауыстырылсын;

в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в Перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2005-2007 годы:
в подразделе "Государственная агропродовольственная программа на 2003-2005 годы":
в строке, порядковый номер 57:
в графе 7 цифры "32910" заменить цифрами "43240";
в графе 8 цифры "16330" заменить цифрами "6000";
в строке, порядковый номер 58:
в графе 5 цифры "92420" заменить цифрами "98539";
в графе 7 цифры "26270" заменить цифрами "32389";
в строке, порядковый номер 59:
в графе 5 цифры "71354" заменить цифрами "71355";
в графе 7 цифры "35060" заменить цифрами "47185";
в графе 8 цифры "12124" заменить цифрой "0";
в строке, порядковый номер 60:
в графе 5 цифры "162750" заменить цифрами "130708";
в графе 7 цифры "24353" заменить цифрами "74353";
в графе 8 цифры "135847" заменить цифрами "53805";
в строке, порядковый номер 64:
в графе 5 цифры "135021" заменить цифрами "135060";
в графе 7 цифры "35000" заменить цифрами "82425";
в графе 8 цифры "63361" заменить цифрами "15975";
в строке порядковый номер 65:
в графе 5 цифры "185305" заменить цифрами "185055";
в графе 7 цифры "40000" заменить цифрами "102955";
в графе 8 цифры "82755" заменить цифрами "19550";
в строке, "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "4510835" заменить цифрами "4699789";
в графе 8 цифры "7836330" заменить цифрами "7621243";
в разделе "Вне программ":
в строке, порядковый номер 159:
в графе 4 цифры "2004-2007" заменить цифрами "2004-2006";
в графе 6 цифру "0" заменить цифрами "50000";
в графе 7 цифры "50000" заменить цифрами "140236";
в графе 8 цифры "50000" заменить цифрами "18984";
в графе 9 цифры "59220" заменить цифрой "0";
в строке, порядковый номер 160:
в графе 5 цифры "678280" заменить цифрами "588570";