Ғимараттың бiр бөлiгiн республикалық меншiктен Астана қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 ақпандағы N 67 Қаулысы
"Мемлекеттiк мүлiктi мемлекеттiк меншiктiң бiр түрiнен екiншi түрiне беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Астана қаласы әкiмiнiң Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының теңгерiмiнен Астана қаласы, Бейбiтшiлiк көшесi 11, мекен-жайы бойынша орналасқан пайдалы алаңы 4805,3 шаршы метр болатын ғимараттың бiр бөлiгiн (бұдан әрi - объект) республикалық меншiктен Астана қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасымен (келiсiм бойынша) және Астана қаласының әкiмдiгiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен объектiнi қабылдап алу-беру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче части здания из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2006 года N 67
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима города Астаны о передаче из республиканской собственности с баланса Управления делами Президента Республики Казахстан части здания, расположенного по адресу: город Астана, улица Бейбитшилик, 11, полезной площадью 4805,3 квадратных метра (далее - объект), в коммунальную собственность города Астаны.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче объекта.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан