Индонезия Республикасына ресми iзгiлiк көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 ақпандағы N 100 Қаулысы
Индонезия Республикасында 2004 жылдың соңында болған цунамидiң ауыр зардаптарының салдарынан жетiм болып қалған индонезиялық балаларды қолдау үшiн Индонезия Республикасына ресми iзгiлiк көмек көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне Индонезия Республикасына ресми iзгiлiк көмек көрсету үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервiнен 35000 (отыз бес мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Индонезия Республикасында 2004 жылдың соңында болған цунамидiң ауыр зардаптарының салдарынан жетiм болып қалған индонезиялық балаларды қолдау үшiн "Индонезия - Tabung Bencana Alam Tsunami Indonesia, АСС
N 060.0020288.001, Dana Sosial Deplu" арнайы банктiк шотына, алушы: "Dana Sosial Deplu" көрсетiлген қаражатты заңнамада белгiленген тәртiппен аударуды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об оказании официальной гуманитарной помощи Республике Индонезия
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2006 года N 100
В целях оказания официальной гуманитарной помощи Республике Индонезия для поддержки индонезийских детей, ставших сиротами в результате тяжелых последствий цунами, обрушившегося на Республику Индонезия в конце 2004 года, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год, средства в сумме, эквивалентной 35000 (тридцать пять тысяч) долларам США, для оказания официальной гуманитарной помощи Республике Индонезия.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет: "Индонезия - Tabung Bencana Alam Tsunami Indonesia, ACC N 060.0020288.001, Dana Sosial Deplu", получатель: "Dana Sosial Deplu", для поддержки индонезийских детей, ставших сиротами в результате тяжелых последствий цунами, обрушившегося на Республику Индонезия в конце 2004 года.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан