Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 ақпандағы N 105 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  21-бабы  1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттігiнің "Еуразия мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны 2006 жылға арналған сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк қызметшiлердi шетелде оқытуды ұйымдастыру жөнiндегi қызметтердi көрсетушi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгiне (келiсiм бойынша), облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерiне заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген кәсiпорынмен мемлекеттiк сатып алу туралы шарттар жасасуды;
2) жасалатын шарттарды 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Мемлекеттiк қызметшiлердiң шетелдерде бiлiктiлiгiн арттыру" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегiнде, сондай-ақ жергiлiктi бюджеттердiң тиiстi бағдарламалар бойынша 2006 жылға арналған қаражаты есебiнен қаржыландыру жүргiзудi;
3) осы қаулыға сәйкес қызметтердi мемлекеттiк сатып алу үшiн пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды;
4) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года N 105
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на 2006 год республиканское государственное казенное предприятие "Евразийский центр обучения государственных служащих" Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы поставщиком услуг по организации обучения государственных служащих за рубежом, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Рекомендовать Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию), акимам областей, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством порядке:
1) заключить договора о государственных закупках с предприятием, указанным в пункте 1 настоящего постановления;
2) произвести финансирование заключаемых договоров в пределах средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2006 год по программе 006 "Повышение квалификации государственных служащих за рубежом", а также за счет средств местных бюджетов на 2006 год по соответствующим программам;
3) соблюдать принцип оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок услуг;
4) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан