Р.Ж.Мұқашев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 ақпандағы N 128 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Рахмет Желдібайұлы Мұқашев Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Мукашеве Р.Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2006 года N 128
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Мукашева Рахмета Желдыбаевича председателем Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан