Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 1 шiлдедегi N 671 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 наурыздағы N 181 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "1997 жылғы 2 маусымдағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Өзбекстан Республикасының Үкiметi арасындағы Еркiн сауда туралы келiсiмге Еркiн сауда режимiнен алып қоюлар туралы хаттама жасасу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 1 шiлдедегi N 671  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
тақырыбындағы "хаттама жасасу" деген сөздер "хаттамаға қол қою" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Владимир Сергеевич Школьникке Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан қағидаттық сипаты жоқ өзгерiстер мен толықтыру енгiзуге рұқсат бере отырып, 1997 жылғы 2 маусымдағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Өзбекстан Республикасының Үкiметi арасындағы Еркiн сауда туралы келiсiмге Еркiн сауда режимiнен алып қоюлар туралы хаттамаға қол қоюға өкiлеттiк берiлсiн".
2. Осы қаулы қол қойылған күніне бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2005 года N 671
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2006 года N 181
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2005 года N 671 "О заключении Протокола об изъятиях из режима свободной торговли к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Узбекистан о свободной торговле от 2 июня 1997 года" следующие изменения:
в заголовке слово "заключении" заменить словом "подписании";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Школьника Владимира Сергеевича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол об изъятиях из режима свободной торговли к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Узбекистан о свободной торговле от 2 июня 1997 года, разрешив вносить в него изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан